Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor teljesen a padlón...

Mikor teljesen a padlón vagytok, mit csináltok, hogy jobban érezzétek magatokat? Mit csináljak én? Hogyan tegyem rendbe magam?

Figyelt kérdés

A pasim elhagyott, összejött egy fiatalabb, szép lánnyal. A pénzügyi helyzetem katasztrófa, alig-alig tudom kifizetni a számlám, van amivel csúszok is. Pl közösköltséget ebben az évben nem is fizettem. Sajna a szüleim sem tudnak segíteni.

Az egyetemen is rosszul teljesítettem, botrányos.

Most csak itt fekszek a lakásban már egy hete, nincs erőm takarítani, se semmihez. Rászoktam a cigire, napi 2 dobozzal szívok. Egy pocsék embernek érzem magam, közben az exem siratom,és még sikerült 15 kg-ot is felszednem, a hajamat meg levágattam.szóval egy szerencsétlen, csúnya, dagadt reménytelenség vagyok.:(


2012. júl. 21. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha így haladsz rossz vége lesz. Tessék összeszedni magad, egészséges vagy (bár, ha cigizel nem sokáig), van lakásod (ezt nézd, ne azt hogy mit kell fizetni), tehát az önsajnálkozás nem fog segíteni!
2012. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gyumike ***** válasza:
100%
Az egész élet hullám-völgyekből áll. Mikor jobb, mikor rosszabb. Érdekes az emberek többsége azt nem veszi észre annyira mikor jó, csak mikor már rossz, és hogy elmúlt a jó. A megoldás? Állj talpra! Elhagytak? Majd legközelebb újra átélheted a szerelem fantasztikus érzését valaki mással! Rossz az anyagi helyzeted? Mégis dohányzol, amire nem keveset költesz! Az önsajnáltatás nem fogja megoldani a problémáidat, állj fel a földről, és küzdj! A mai világban fontos, hogy erős legyél. Erős, belülről! Ezen csak te segíthetsz. Mitől fogod magadat jobban érezni? Ez relatív, mindenki mástól érzi magát jobban. Kezdetnek néz meg egy vicces filmet, nevess! Néz bele a tükörbe és gondold végig, mégis mit szeretnél az életedtől? Én szurkolok, hogy sikerüljön a talpra állás, de ebben csak te segíthetsz magadnak! Hajrá!:)
2012. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha leszoksz a cigiről tudnád fizetni a számláidat.

1 doboz 700 ft 2 doboz 1400 ft naponta... 1400*30= 42000 ft egy hónapra.


Keress munkát, járj el a barátaiddal és ismerkedj.

2012. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigi fogyasztásod valóban majdnem egy minimálbér. Ezért a pénzért rengetegen 2-3 hetet dolgoznak..
2012. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokat kell gondolkodj, átértékelned a dolgokat az elmúlt év eseményeiről ahhoz, hogy túl tudj lépni. Találj magadnak mellé egy hobbit (nekem a zene, az éneklés volt) ami boldoggá tesz, és kicsit könnyít a lelkeden. De emellett, ahogy írtam, rá kell jönnöd, hogy nem te b*sztad el: hogy a szakításban nem te vagy a hibás (bár nem tudom), a pasi vesztett ezzel csak, de jó sokat. Próbálja csak meg azzal a cicababával, majd rájön, hogy nem minden a külső, had kapjon csak egy pofont.


Nekem is volt mélypontom, én internetes játék függő lettem. Vitatkozhatunk, hogy melyik a jobb... Elhíztam, nem foglalkoztam a tanulmányaimmal, életem legrosszabb bizonyítványát kaptam akkor. Főleg magam jöttem rá arra, hogy ez így nem jó, de ehhez kellettek édesanyám és a barátaim kioktató szavai. Most már sportolok is (ezt ajánlom neked is, nem olyan borzasztó az, elindulni a nehéz, utána már sima ügy :) ) Rengeteget sírtam, de ehhez tényleg idő kell, te is légy türelmes magadhoz. A cigit felejtsd el, drága, büdös, egészségtelen.

2012. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben írnék egy fontossági sorrendet arról, hogy milyen terveim vannak a jövőre nézve, és azokat milyen módon lehet elérni. Például pénzre van szükség = (diák)munka keresés, ösztöndíjra tanulás; fogyás=diéta, sport; magány=(régi) barátok felkeresése, stb.
2012. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam, csak sovány kiadásban. Igazából most is ilyen vagyok, csak nem érdekel. Az önmarcangolástól nem lesz jobb, viszont ha összeszeded magad, akkor mindig egy kicsivel könnyebb lesz. Például sikerült leszoknom a cigiről :) Én is napi két dobozzal elszívtam minimum, most meg egy szál se több mint egy éve. Végülis ez mennyi embernek nem sikerült, nekem meg igen :) Ha pl. a nyelvvizsgán meg is buktam, ez már egy sikerélmény. Mélyebbre meg már nem süllyedhetsz, és egy csomó dolog meg nem rajtad múlott, azokon nem szabad keseregni. Én a helyedben gyönyörűen kitakarítanék meg rendbe szedném magam és elmennék valahova.
2012. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit elköltesz cigire abból egy-egy adóságod ki tudnád fizetni azzal ugye tisztában vagy?
2012. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, itt ha nem is látod be, de a legnagyobb baj nem az hogy kidobott a pasi, meg hogy levágattad a hajad, mert az mind pótolható, hanem (a hozzászólásokból is látszik) a cigi. Mert az egészségeddel játszol és rámegy az a kevés pénzed is.
2012. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt az a lgenagyobb baj, hogy azt hiszed ezektől a kényszercselekedetektől (cigi, zabálás stb.) bármi is meg fog változni! hát elmondom neked kiscsillag, hogy nem!

essék felállni és tivábbmenni! Szerinted hányan vannak még ettől is rosszabb helyzetben?

Ha kimásznála lakásból fele ennyi időbe sem kerülne a "gyászod", mert látnád, hogy a világon más is létezik! Egydül is lehet boldogan élni! Aztán majdcsak megakad rajtad valaki szeme...

És igen: egy bagós, kényszerzabáló, depis nő kevésbbé vonzó...

Cigi helyett menj el futni! Az ingen van plussz még a lelki egyensúlyod is helyrebillenti, illetve segít a plusz kilók leadásában!

2012. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!