Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Örömlányokhoz járni rossz...

Örömlányokhoz járni rossz dolog? Elítélendő?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, és mivel nem találok barátnőt, így oldom meg. Ez mennyire elítélendő?

2012. nov. 7. 00:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire se elítélendő.
2012. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Mivel 27 vagy, és nem a párod/feleséged csalod örömlánnyal, így nem tartom elítélendőnek... Csak sokszor elgondolkodom, hogy kinek van gusztusa egy olyan nőt "d.gni" akin naponta átmegy egy hadsereg? Nekem lelkileg nem menne, de mondjuk én nő vagyok, a pasik máshogy vannak ezzel.
2012. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem jársz senkivel akkor nem elítélendő hiszen a te életed a te döntésed. Nekem mondjuk nem lenne gusztusom hozzá.
2012. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
csatlakozom a masodikhoz, szerintem is gusztustalan, es nem is ertem, de en is no vagyok, bar nem hiszem, hogy csak ezert latom igy. nekem van olyan ismerosom aki prostihoz jar, meg o vette el a szuzesseget raadasul a srac nem is nez ki rosszul. nem is ertem, hogy nem erzitek ezt furcsanak, nekem hianyozna a kihivas resze a dologbol. en oszinten kicsit elitelem, mert energia befektetes nelkul vartok a sult galambra, ami maga a szukseglet kielegitese. ez olyan, mint ha csak azert mennel etterembe, hogy valami izetlen dolgot egyel, amitol nem lesz ures a gyomrod. ahelyett, hogy venned a faradsagot es osszeutnel valami rantottat, vagy hmm, akar szendvicset:D szoval szerintem nok korebe ezt ne hangoztasd tul gyakran, ha imponalni akarsz:)
2012. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Igen elítélendő. Bár emberfüggő hogy ki mit ítél el.
2012. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

nem.

jobb mint hazudozni


mellesleg ez a tipikus női felfogás is hülyeség, mert a legtöbb nőn is végigmegy egy fél hadsereg, csak őket csokiért virágért béreled.

ja feltételezem itt minden nő szűz, illetve az első párjával él együtt évek óta.

álszentkedés...

2012. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

15:18


és az nem álszentkedés hogy te mindenkit elítélsz ismeretlenül, név nélkül és úgy hogy még 2 szót se váltottál vele sem írásban sem szóban?!

2012. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
a hatoskanak elegge szar elete lehetett a nok teren. valoszinuleg nem olyantol varnek aki egyebkent sem sikeres a dologban. a tipikus noi dolgok, legalabb annyira bosszantoak mint a tipikus ferfi dolgok, mert mindketto altalanositas. ismerek kicsapongo embereket nok es ferfiak kozott is. a mindenno krva hozzaallast meg cafolnam, lehet hogy egy randin latszolag a csokitol dobja el magat a no, de nem errol van szo, hanem a bizalom megszerzesere (en pl utalom ha viragot hoznak, csokit biztos nem dobnam el magam) es arrol nem is beszelve, ha esetleg sikeresnek mondhato az udvarlasi idoszak netan osszekoltoztok, onnantol kezdve a no fog rolad gondoskodni, o mossa a szros gatyad, o apol ha beteg vagy. szoval szerintem eleg jo kis befektetes. (meg azt mar meg sem emlitem, hogy a nok ha randira mennek befektetnek legalabb annyi penzt es idot a ruhaval, parfummel es sminkkel es egyaltalan a kinezetukkel, hogy egy csokival siman alul reprezentalod az o igyekezetet, szoval lehet hogy itt rontottad el. foleg tevedesben elsz, ha azt hiszed, hogy a csoki vagy a vacsi a lenyeg, mert kvara nem.)
2012. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs benne kihívás (talán az első 1-2 alkalmat leszámítva, amíg újdonság) és érzelmi kielégülést sem feltétlenül remélhet tőle az emberfia, plusz, ha egy nem igényes emberrel sikerül összefutnia a páciensnek, akkor akár össze is szedhet valami nyavalyát. De ez mindenkinek az egyéni döntése. Van, aki éppen azáltal, hogy kipróbálja jön rá arra, hogy mit is akar/ki is ő valójában. Szóval én nem ítélem el a prostitúciós szolgáltatást igénybe vevő embereket, mert mindenki a saját felelőssége tudatában él a lehetőséggel.
2012. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15:18-as, ráhibáztál.. :)) A 2. válaszoló vagyok, 33 éves vagyok, és a második pasimhoz hozzámentem feleségül, és 7 éve élünk boldogan...
2012. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!