Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Életem legrosszabb napja volt...

Életem legrosszabb napja volt a mai. Valaki fel tudna vidítani?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni szeretnék... Sok sz*r jegyet kaptam suliban,és holnap is kemény napom lesz.Összevesztem anyukámmal,és idegességemben olyat vágtam a fejéhez amitől elsírta magát, amiért legszívesebben pofon vágnám magamat... Szóval nincs túl sok életkedvem perpill. Valaki fel tudna vidítani? Sok időm van még javítani a suliban, nem? És anyával is ki fogok békülni biztos ugye? 17/L
2012. nov. 7. 15:50
 1/10 anonim válasza:
50%
Szerintem kérj bocsánatot anyukádtól,biztos megbocsájt,és mondd meg neki,hogy rossz napod volt az iskolában és azért voltál ideges,biztos megérti. A rossz jegyeidet próbáld meg kijavítani és gondolj arra,hogy legközelebb jobbakat fogsz kapni. :)
2012. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már eleve jó dolog, hogy belátod a hibáidat és hárítod másra. Plusz tudsz értelmesen fogalmazni szóval nem lehetsz annyira buta, hogy kis odafigyeléssel és szorgalommal ne tudnál javítani a jegyeiden. Anyukádtól meg kérj bocsánatot és mondd el neki, hogy nem gondoltad komolyan csak hirtelen felindulásból szaladt ki a szádon. Ha látja rajtad, hogy valóban megbántad akkor nagy valószínűséggel meg fog bocsátani. Hiszen egy nem is tud igazából a gyermekére haragudni, sokszor még akkor sem ha oka lenne rá. Fel a fejjel és szép napot.

http://www.youtube.com/watch?v=r8HjBT5tGps

Ezt hallgasd ettől általában jó kedvem lesz:)

2012. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez felvidít elmesélem a mai napom: A suliban a barátnőm azzal fogadott, hogy elkell mondania valamit mert már nem titkolhatja tovább azt mondta, hogy megcsalt nem 1- szer hanem 3 fiúval is. Aztán angol órán a tanár kezdte a szokásos köcsögölését velem amihez semmi kedvem nem volt ezért egy kurv*ra lesz*arom mondat miatt elküldött az igazgatóhoz ahol remek lelki állapotommal sikerült egy igazgatói intőt szerezni a nincs időm erre írja le facebookon mondatommal. Ezekután egy lányt aki mindig kedves velem meg vigasztalni próbált megsértetem de ezekután haza érve az fogadott, hogy a konyha ajtó üvege kitörve anyu meg apu összevesztek és anyu sírt apu meg még mindig nem jelentkezett a legszebb mind ezekben, hogy ma van 18. szülinapom. De nemérdekel mert pár perc jön haverom és a tervek szerint egy jó kia alkohol mérgezéssel zárom a napot.
2012. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, így év elején legyenek inkább rossz jegyeid, mert még ráérsz belehúzni. Úgyhogy hajrá, húzz bele, még nincs veszve semmi. Édesanyád pedig nem fog rád sokáig haragudni, bocsánatot kérsz, és szerintem az egészet el fogjátok felejteni.
2012. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nah, most már legalább tudom hogy nem én voltam az egyetlen akinek ma piszkos sz*r volt a napja anyukáddal ki fogsz békülni ebben bisztos lehetsz hát a jegyeid..... GÜZÜLJ de nagyon am van még időd
2012. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ma 16:18: Boldog 18.születésnapot:)!!
2012. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Én is csak annyit tudok mondani, hogy kérj bocsánatot, illetve, hogy van még időd bőven javítani.


Ha ez megvigasztal, nekem is elég pocsék napom volt. Reggel kiderült, hogy ma lyukas órám van javába és nem is kellett volna ilyen korán bejönnöm, első órán bejelentette a tanár, hogy írunk egy dolgozatot, második órán írtam egy TZ-t amit elfelejtette közölni velem az osztálytársam akitől elkértem a leckét, tesin kéziztünk, az előttem álló lány hirtelen lehajolt én meg annyit láttam, hogy egy nagy fehér labda közelít. A szemem bizsergett vagy egy órán keresztül, most lila. A buszon mindenki azt kérdezgette, hogy kivel verekedtem, plusz ma találkoztam, ilyen állapotban a régi tanáraim 50%-ával(kirándultak és pint arra a buszra kellett felszállniuk amin én utaztam) és mindegyik így O.O bámult végig....Mikor hazajöttem a kapu nyitva volt és az udvar üres volt"...a 3 kutyám kiszökött...ledobtam a táskámat és rohantam utánuk..agy 1 órán keresztl kergettem őket a nagy hidegben, megtaláltam őket mikor éppen a keskeny utcában a kocsik dudáltak rájuk, mert dugót okoztak..le-föl rohangáltak...Végre hazaértem és kínomban benyomtam a gépet..elegem van már nagyon :)


Na mind1...szerintem kérj bocsánatot mindenképpen, legalábbis nálunk anyu ezt értékeli nagyon...Ha meg nem kérek bocsánatot, mikor igaza van szóba sem áll velem...vagy elég lekezelően bánik velem...:)


#3-as...a te napod sem semmi...azt hiszem te nyertél:D


Jobb napot mindenkinek!:)

17/L

2012. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigasztalásul annyit tudok mondani, hogy 17 évesen én is mindig azt hittem, hogy ezek életem legrosszabb napjai. Csak engem az anyukám akkor is levegőnek nézett, amikor huszadjára bocsánatot kértem tőle. Azt tudom mondani vigasztalásul, hogy ne aggódj. Lesz még ezerszer rosszabb 'életed legrosszabb napja' is.
2012. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3.


Boldog születésnapot !

2012. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akik még leírták milyen rossz napjaik voltak, köszönöm, hogy megosztottátok, de sajnos ez engem csak még jobban elszomorít, ha másoknak is pocsék a kedve... :(

2012. nov. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!