Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legrosszabb és...

Mi volt életed legrosszabb és legszebb pillanata?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 00:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Legrosszabb mikor Anyukám meghalt,legjobb mikor azzal a lánnyal összejöttem akiért rengeteget harcoltam(nem adta magát könnyen)...,egy istennő!!24F
2012. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

A legrosszabb mikor meghalt édesapám, a legjobb mikor kijutottam Párizsba.


És neked, kérdező?

2012. aug. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
A legrosszabb mikor egy nap mikor mentem látogatni a kórházba apámat,hívták az orvost és közölték velem,hogy sajnos meghalt,a legjobb mikor a párom eljegyzett az utcán,és még ott, húztuk fele egymás ujjára a gyűrűt.
2012. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

A legrosszabb, amikor az éjszaka közepén telefonon közölték, hogy nagyapám haldoklik, majd meg is halt.

Legjobb, legszebb... Nem is tudom. Sok jó pillanatom volt, de legjobbat nem tudnék kiemelni. Még :)

2012. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
talán a megszületésem volt a legrosszabb ,lehet nem kelett volna -amúgy volt sok rossz, lelkileg mindenképp. a jó amikor elhittem h belém szerethet akibe én is,valóban csak pár pillanat volt.de szép emlék.
2012. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
legjobb a 19. születésnapom és az előtte és utána lévő pár nap.. ezt így nem tudom elmagyarázni, mi volt benne annyira jó és nem is egy pillanat, de olyan volt , mintha tökéletes lenne az életem.. akkor volt olyan először, hogy rendesen sírtam a boldogságtól.. :D.. legrosszabbat nem tudok kiemelni, nagyon sok volt, sajnos több, mint jó..
2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
A legrosszabb az volt, mikor elmondtam az anyámnak, hogy mit csinált velem az apám éveken át..A legjobb..nem is tudom. Boldog pillanataim, ritkán, de voltak, de a "teljességet" soha nem éreztem.
2012. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Volt sok jó és sok rossz pillanat az életemben.

Az egyik legszebb dolog az életemben szerintem az volt amikor nagyon padlón voltam, és elmentem egy közeli faluba az egyik legjobb fiúbarátomhoz. Éjszaka kiültünk az erkélyre, néztük a csillagokat, egyik kezünkbe sör, másikba cigi, és mindent átbeszéltünk. Kisírtam neki magam. Csodálatos volt :)

Rossz.. hát nem is tudom.. sajnos sok volt. Konkrétan pillanatot nem is tudok most mondani.

2012. aug. 16. 15:55
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

amikor a volt barátom először megcsókolt (összejöttünk).

amikor minden előjel nélkül szakított velem.

2012. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

A legrosszabb, amikor a semmi közepén kissé ittasan defektet kaptam motorral.

A legjobb, amikor megkaptam a fehér MTB-ot, meg amikor síelni mentünk Ausztriába. :D

2012. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!