Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megalapítjuk a Társaságkerülők...

Megalapítjuk a Társaságkerülők Társaságát?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam miért nem hoz össze a véletlen olyan emberekkel mint én, aztán rájöttem, valószínűleg ők is otthon töltik az idejük 98%-át. Néha eljárok (már inkább múltidő) bulizni, de az ottani emberekkel csak akkor érzem jól magamat, ha iszom, egyikőjükkel sem tudok mit kezdeni józanon. A legtöbb embert annyira más dolgok foglalkoztatják mint engem, és nem is tudom megérteni őket. Úgy emlékszem létezik egy olyan weboldal ahol saját tematikus közösségi oldalakat hozhatsz létre, mindenkinek van egy profilja, lehet fórumot is csinálni, stb... De most hirtelen nem ugrik be a neve. Egyelőre csak kíváncsi vagyok, van-e aki hasznát venné egy ilyennek.
2012. nov. 8. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
És persze csak olyan ember regisztrálhatna, akinek egy barátja sincsen (nem tudjuk leellenőrizni, de ez lenne a lényeg...), nem jön ki senkivel, stb.
2012. nov. 8. 18:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti regisztrálnék.Már nekem is eszembe jutott az ötlet.
2012. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is, meg sok hasonló embernek, de az az igazság, hogy fölösleges vele bajlódni.


tényleg csak jót, akarok, fölöslegesen ne ölj bele energiát. ha nagyon kíváncsi vagy, próbáld meg, de semmi értelme. azok akik nem járnak sehová okkal teszik, akiknek nincs barátjuk, okkal van úgy. ha lenne valami ami téged nagyon érdekelne akkor foglalkoznál vele annyit hogy közösségben tedd. de úgy látszik nincs.


igazság szerint a legtöbb idióta aki különlegesnek hiszi magát mert antiszociális, úgysem fogja kibírni a másikat. vagy csak idő kérdése, mire kiismerik egymást és csalódnak. sőt általában ezeket a társaságokat is csak alantas dolgok tartják össze.

a probléma ott van, hogy ha léteznének olyan emberek, akiket keresel, tlaáltál volna már évek alatt legalább 1et, és megkérnéd hogy mindegyik 1-1 barátot hozzon be a közösségedbe. de nem így van, mert okkal vagy otthonülős. hogy mi az ok, az mindegy. ha kicsiben nem ment, nagyban se fog.

továbbá minden közösségi oldal idővel elprostituálódik.


vagy megtanulsz egyedül is boldog lenni, vagy beolvadsz valahová. ez a kényszeresség nem vezet jóra.


én örülnék ha tévednék

2012. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!