OoVvSs kérdése:

Ez ciki/furcsa?

Figyelt kérdés
egy fiúbarátom/14 (aki nem vmi szép, de jó a humora)csomót mesél arról, h ő hány lánynak jön be stb. már vagy 4-5 lánnyal járt. egyszer mondta, h mennyire furcsálja, h nekem nem volt még pasim (14/L) és, h nem tudok olyat akinek bejönnék, pedig szerinte milyen jól nézek ki és a humorom is jó. ez most tényleg ennyire furcsa?!

2012. nov. 10. 14:47
 1/6 Kameko-san ***** válasza:

Ez nem furcsa :)

13/L

2012. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

jaj de gyerekek vagytok még. :-) furcsa nem furcsa..... ciki vagy nem ciki...


az a szégyen (ciki ha már így mondjátok) , hogy 13-14 évesen cikinek érzitek ha nincs pasitok. pasitok.. mit is beszélek.... 14 évesen még inkább kisfiú meg kislány.... :-)

másik dolog meg.... "pedig szerinte milyen jól nézek

ki és a humorom is jó"

komolyan azt hiszitek ennyi elég egy kapcsolathoz??? humor????? hehe. nevetségesek vagytok....

2012. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre, hová akar "kilyukadni"? Téged is fűz, ilyen célzásokkal akar rávenni olyasmire, amihez szerintem még nem vagy elég érett.

Az első szexuális élmény, különösen egy nőnek, mindíg kihat egész további szerelmi életére. SOHA nem szabad elsőre SZERELEM nélkül lefeküdni!

2012. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen az egy másik dolog h nem egy jöttment akárkivel lefeküdni. föleg elsőre nem...... de tiszta röhej hogy 13-14 éves kiscsajok a párkapcsolatotkról papolnak meg rinyálnak h ennyi idősen nincs pasijuk...... SZÉGYENEK vagytok.....!!!!!!
2012. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik lány osztálytársam, aki 1 évvel idősebb nálam (barátnőm, egyébként 15 éves) mindig mondogatja, hogy milyen furcsa, hogy még nem csókolóztam... 14 vagyok, könyörgöm!!!! Úgyhogy, hogy lásd, nem minden 14 éves olyan.
2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és teljes mértékben elfogadom őket :)
2012. nov. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!