Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég ciki, de huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ciki, de huszonéves felnőttként is úgy nézek ki, mint egy tini kisfiú. Ilyen külsővel szerintetek van egyáltalán esélyem barátnőre?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem ez a legnagyobb akadályom, amiért a lányoknak nem kellek. Én csak egy aranyos, cuki fiú vagyok, de nem férfi.

2012. júl. 2. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én is 20 leszek mindjárt, de 16-nak nézek ki, arcszőrzetem is alig van, honaljszőrzetem meg egyáltalán nincs, de engem nem zavar
2012. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem egyedül a külsődön múlik, hogy férfias vagy-e vagy sem. De ha nagyon zavar, akkor sportolj valamit (nem feltétlenül gyúrni kell), hogy izmos legyél. De nem kötelező, mert enélkül is lehetsz férfi. ;)
2012. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

százmilliószor feltetted már szerintem itt ezt a kérdést


igen, ciki, gáz, kellemetlen, ha tininek nézel ki, nem férfinak


ennek ellenére lehet nőd, nem csak ezen múlik


hájas, szőrös, púpos, büdös szájú, buta embereknek is van barátnőjük, feleségük, neked hozzájuk képest alig van problémád, csak hogy fiatalnak nézel ki


mielőtt megkérdeznéd: igen, a fiatalabb lányoknál jobbak az esélyeid, mint az érettebb hölgyeknél


ha sikeres vagy az életben, van pénzed, ki vagy gyúrva, nem hanyagolod el magad, jó a fellépésed, akkor van esélyed bármire, de nem bárkinél, meg kell találni a hozzád illőt, ehhez pedig nem GYK-n kell naponta ugyanazt a kérdést feltenni, hanem kimenni az utcára, strandra, szórakozóhelyre és leszólítani naponta 3 lányt

2012. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

ma 23:39

Jól beszélsz!

Nekem is ezért lesz most hétvégén egy jó kis kufirc az asszonnyal, mert nem a gép előtt ülök, és nyavalygok 100x ugyanazon a témán!

2012. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szerintem összekeversz valakivel kedves utolsó, de köszönöm a hasznos válaszokat!

Engem ez nagyon zavar, irigylem a magas, testes fickókat, nem is csoda, hogy ők kellenek a lányoknak. Bár én is olyan nagy darab lehetnék! Ha legalább 175-180cm magas lennék az már jó lenne, de még ennyi sem vagyok, szóval jól megszívtam.

2012. júl. 2. 23:56
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 23:52


MOst jöttem este ide gép elé, amúgy egész nap nem is voltam gép előtt, de most miért kell ezen vitatkozni azt nem értem.

2012. júl. 2. 23:57
 7/22 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Mekkora a lábad? Mekkora a péniszed?
2012. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

tegnap 23:57


Ez hogy jön ide? 165cm vagyok. Nagy lábam van testemhez képest, 44-46-os kell cipőtől függően. A harmadikat meg találd ki. Semmi köze idegeneknek a farkam méretéhez!

2012. júl. 3. 00:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magas, nem vagyok kövér és mindig fiatalabbnak néznek... Megtetszett egy lány, aki magasabb és idősebb nálam. Ő a barátnőm.
2012. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
muszáj minden nap legalább 5 hasonló kérdés?-.-
2012. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!