Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legjobb dolog ami...

Mi volt a legjobb dolog ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...Hát eddig csak annyi,hogy megismertem egy olyan srácot, aki vidám, vicces, mindenre nyitott és az érzelmi intelligenciája is kifinomult.:)


Nem, ő nem a szerelmem(ahhoz még nem volt szerencsém) csak egy nagyon jó barát akit egészen általános 1 osztálya óta ismerek...ha ő nem lenne, ma már talán egészen más ember lennék. Nagyon tájékozott és többnyire ő ráncigált el engem minden olyan programra, ami később életem egyik legjobb élményévé vált. Tesómként tekintek rá és ő is így rám:)


17/L

2012. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos történt velem egy csomó jó dolog, de most nem jut eszembe semmi :'(

(bocs, ez az önsajnáló topic)


20f

2012. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnék egy hatalmas jó dolgot említeni az életemből, én általános jólétben élek, de olyan különösen jó dolgok nem történnek velem.
2012. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénz.
2012. nov. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az volt a legjobb pillanatom mikor megkaptam a kiskutyamat,amire mar nagyon regota vartam!:)
2013. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!