Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy lennék olyan, mint ő....

Úgy lennék olyan, mint ő. Csak irigyelni tudom, de tudom azt is, hogy soha nem lehet olyan, mint ő. Legjobb barátnők lettünk, és mégis, gyakorta úgy érzem, úgy tekint rám, mint egy senkire. Fog ez változni valaha?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Elég husis,nyugodt természetű lány vagyok, nem ilyen plázába járós. Suliban soha nem barátkozott velem senki, egy barátnőm volt a hosszú évek során, de végül, ő is iskolát váltott. Ez évben félévkor jött hozzánk egy lány, a messzi amerikából költöztek haza. Már amikor belibbent az ajtón, láttam rajta hogy teljesen más, mint az osztályból bárki. Már nem kinézetre, hanem úgy amúgy. Az osztály plázacicái egyből elkezdték becserkészni, a pasik meg a lábai előtt hevertek. Szép lány, ő az a típus, akinek mindenki keresi a társaságát, és lesi minden szavát. A hét vége felé észrevettem rajta, hogy nem érzi jól magát a lányok közt, és rengeteget tekint az osztály bal hátsó sarkába, ahol mindig én ülök, magányosan. Azon a napon mindenki kiment szünetre, és ő hátra jött hozzám beszélgetni. Ettől a perctől kezdve lettünk elválaszthatatlan barátnők. Annyira jó, hogy van nekem, de néha úgy érzem, neki hátrány ha velem kell valahol megjelenni. Teszem azt strandon, és más egyéb. Ő persze mondja hogy jajj milyen buta vagyok, de...mindig mondja pasizzunk be. Ami általában arról szól, hogy rá ragad minden jó pasi, én meg ülök mint egy tök, és semmit sem tudok csinálni.Mutatja hogy beszélgessek velük,flörtöljek velük,de nekem ezek szerint ez egyszerűen nem megy,és ő is ennél többet sehogy sem tud tenni. Egyszerűen irigylem, nem tudom mit tehetnék ellene, remélem ez nem megy a barátságunk rovására. Rengeteget tesz értem, mondja mit vegyek, mit ne vegyek fel, együtt megyünk shoppingolni, de nekem az önbecsülésem még mindig nulla,így is, hogy egy ilyen lány a legjobb barátnőm. Fog változni a felfogásom valaha is? Mit tudnék tenni ellene? Előre is köszönöm!
2011. jún. 28. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most hiába írnék ide akármit is, úgy sem segítene rajtad. Nem azért mert menthetetlen vagy hanem mert ezen csak te tudsz változtatni. Az alakod meg ne legyen hátrány kezdj el sportolni (sportolni nem csak otthon lábat emelgetni)
2011. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok.
2011. jún. 28. 12:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha másban nem is de ebben tudok segíteni...

Mi az amit sportolsz és milyen rendszerességgel? Hány kg és milyen magas vagy?

2011. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úszok, hetente háromszor.És esténként tornázok a barátnőmmel, azt csak azóta, mióta itt van. A kilóimat inkább nem osztanám meg, de nem vagyok valami magas, és az osztálytársaim csak Röfinek hívnak :) Ebből talán lehet következtetni.
2011. jún. 28. 12:37
 5/14 józsibarát ***** válasza:

Mondok ehhez egy viccet, ha akarsz, megsértődsz rajta, ha akarsz, elkezdesz sportolni stb.: Kohn elmegy a ragyás képű Weisshez, és megkéri, hogy jöjjön el vele lánykérőbe.

- De hát Móric, mire lenne az jó, ha veled mennék?

- Hát a lány ha téged meglát, nekem egyből több esélyem van...


Egyébként az Amerikában nevelkedett emberek toleranciaszintje és szociális érzékenysége magyar mércével mérve általában szokatlanul magas, nagyon valószínű, hogy a vicc ide nem illik, és a lány őszinte veled.

2011. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg tessék diétázni, rendesen étkezni és nem otthon tornázgatni, hanem elmenni futni lehetőleg intevallumokban. Az otthoni ugra bugra hatékonysága baromi gyér ezt neked is tudni kéne.
2011. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Otthon csak azért tornázom, mert csak jobb kettecskén, mint egyedül.Vegetáriánus is vagyok, csak a tengeri állatokat eszem meg, de azt is nagyon ritkán. Anyám is ilyen, apám is. Görkorizni szoktunk esténként még,szerencsére ő ilyen sportoló lány, talajtornázik, gerendázik, felemás korlát meg ilyenek, mind olyan dolog, amit kipróbálnék vele, csak nincsenek meg az adottságaim :) Ezért marad az otthoni kis torna, bicózás, görkorizás esténként :)
2011. jún. 28. 12:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Most ezen megharagudhatsz de ennyit mondok, remélem veszed a kritikát és változtatsz:

Te menthetetlen vagy.

2011. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most nem tudom miből gondoltad hogy esetleg megharagudtam volna, én csak megosztottam a dolgokat. Amiket, úgy érzetem tudni kell.. De akkor bocsánat, hogyha így jött le az irományomból.
2011. jún. 28. 12:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem ezzel van, gond... addig oké, hogy megosztottad a problémádat. De ha te magad nem vagy hajlandó változtatni/változni akkor ez van, más se fog rajtad tudni segíteni.
2011. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!