Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik volt a legbizarabb...

Melyik volt a legbizarabb hely ahol szeretkeztél, illetve amit a legjobban élveztél?

Figyelt kérdés
Csak érdekel kinet mi volt a pláne :) Nekem is van 2,de érdekel kinek mi van :D
2008. máj. 23. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogjátok elhinni, de igaz: a párom ágyában egy paplan alatt heverésztünk, ruhástól úgy, hogy a párom akkor még a családjánál lakott és hárman testvérek. A másik kettő is ott volt a szobában, de azt egyik sem látta, hogy a paplan alatt letoltuk az alsóneműket és hátulról zajlott a dolog. Nagy önfegyelem kellett hozzá és azóta is sokat röhögünk ezen.
2008. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nekem most volt két napja. Párom eljött meglátogatni és este bementünk a városba, ahol valami fesztiválszerűség volt, zene, sör, kaja. Kicsit beittunk és nagyon beindultunk egymásra és találtunk egy sötét sarkot, na ott. Senki nem látta, tényleg tök sötét volt, de valahogy csak ott. Aztán pont a közepén elkezdett zuhogni az eső, de kegyetlenül, mi meg nem hagytuk abba, és valami eszméletlen jó volt!!!!
2008. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én a Mango bolt próbafülkéjében élveztem a legnagyobbat
2008. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb hely: a zuhagy alatt

A "legbizarabb" hely: a tükör előtt :)

2008. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekünk a legbizarabb egy kisfalu templom kertjében volt este, ugyan volt egy lámpa nem messze, de pont úgy esett, hogy nem látszottunk, irtó izgis volt :DD


A legjobb mindig a saját ágyban, párnák közt :)

2020. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!