Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy a kövér...

Az normális, hogy a kövér emberek soványak akarnak lenni, a soványak meg kövérek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én gondolom így, de aki túl soványnak érzi magát, egy kis több esti kaja + több édességgel megoldható, de aki kövér, annak sokkal többet kell változtatnia, ráadásul szerintem negatív irányba (úgy értem a hízás a pozitív és fogyás a negatív változtatás)

2012. nov. 13. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sovány emberek nem akarnak kövérek lenni, csak átlagosak, sportosak.
2012. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

A kövér ember soványABB akar lenni. A sovány meg kövérEBB. Alkalmasint ez így értelmezhető, ha mindenki normális súlyú akar lenni.


A soványságot sem olyan egyszerű ám legyőzni. Nem feltétlenül elég csak enni. Én anno 18 évesen voltam fiúként a 180 centimmel 56 kg. Igaz elég sokat mozogtam. Hiába ettem meg olyan kajamennyiségeket, ami a legtöbb emberen kifogott, egyszerűen nem lettem nehezebb. (Legalábbis a dobjunk be két 30 cm-es pizzát kérdésből én nem csináltam gondot. Ugyanúgy nem volt gond megenni 20-25 palacsintát sem.)

2012. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Mondjuk szerintem a sovány ember nem kövér, illetve a kövér ember nem sovány, hanem sportos/normális testalkatot szeretne. Ha már eldöntöm, hogy változtatni akarok a testalkatomon, akkor nem a másik "helytelen" végletet akarom elérni, hanem a középutat.


Szerintem ez teljesen normális, úgy, ahogy a magányos ember társaságra vágyik, a túl körül rajongott emberek meg egy kis nyugalomért könyörögnek. A göndör hajúak egyeneset szeretnének, az egyenesek göndöret és ha általában sós étel van otthon, te is tuti, hogy az édeset kívánod.


Amúgy mindkét esetben(a kövér/sovány témára visszatérve) jobb ha az illető edzik is. Nem feltétlen könnyű a vékonyabb embernek "elhízni" , attól is függ ki, mennyire hajlamos genetikailag a gyors változásra:)

2012. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok,nem akarok kövér lenni. Attól a szótól, hogy hízókúra, undorodok. Egyetértek az egyik korábbi válaszolóval, a vékonyok sportosak, erősek akarnak lenni.
2013. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!