Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Ha undorodom a...

Ez normális? Ha undorodom a köver csaladtagoktol főleg ha zabalni latom őket meg wellnesben saunaban nem ülnek a helyükre es elveszik a kedvem ha meg jo kinezetüt látok saunaban az feldob. miert van ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez hogyhogy a családtagoknál jelentkezik?
2012. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert Magyar Helyesírási Kéziszótár. Azért.
2012. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
ez azért van, mert szeretet helyett médiafaxság van a szívedben :( elszomorító.
2012. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem is az, hogy undorodom, de pl. unokaöcsém túlsúlyos és még csak 13 éves. Van vagy 80 kiló. Mikor eszi a chipset, fehérkenyeret, sütit még este 11-kor is, meg issza a kólát, utána meg elfekszik, kicsit kiakaszt. Mondjuk ez a szülei hibája, ha nálam lakna, tuti lefogyna. Amikor meg itt van és ásványvizet kap, meg mondjuk barna kenyeret, akkor meg sír, hogy éheztetem.
2012. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Én az idegenektől is, nem akkor ha simán kövér, de mondjuk már nagyon nagyon el van hízva és beül a mekibe vagy akármi. Pedig én is fogyhatnék, de azért nem rendellenes. Viszont tény, hogy a dagadt ember nem szép látvány, főleg ha lapátolja magába a kaját.
2012. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De miert ven ennyi sok köver miert nem tesznek valamit hogy lefogJanak? Meg az öregtől is kiraz a hideg marmint a kover gombaslabu oregektol akik a wellnessbe jarnak.akkora kontrasztok vannak fiatal feszes bombazo apolt körmök minden meg elhizott mázsás vénasszony sarga körmökkel olyaan menekülhetnekem can ha meglatom a helyere nem ülök be a szancsiba.
2012. jan. 15. 15:33
 7/17 A kérdező kommentje:
Azert irtam a csaladtagot mert őt latom keves öltözekben meg a wellnessben az embereket. Meg ha közel vannak hozzam azt nem szeretem olyan undoritoak. Mondjuk anyam is egy elhizott es nem erti miert zavar ha hozzamer
2012. jan. 15. 15:35
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van, mert egy kis bunkó vagy. Na.
2012. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert elítéled a kövérséget és az olyan embereket, akik tohonyák, elhanyagoltak, lusták állandóan tömik magukat. Ez az undor feléjük neked nagyon erős.


Én pl. így nem undorodom mint te, de pl. vagy ez a hülye topshopos reklám az a rákpáncél-kivonatos kamu sz*r, ahol ott zabál az az undorító hájas nő, aki pofákat vág és szenved...fúújjj na az undorító :D

2012. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj sok ilyen undorito ember van.ja es ez nem bunkosag nem szolok nekik egy szot sem nem akarom megbantani oket pedig lehet rajuk férne megmondani hogy menjenek munkatáborba wellness helyett
2012. jan. 15. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!