Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létrejöhet olyan kapcsolat...

Létrejöhet olyan kapcsolat két ember között, hogy mindent megosztanak egymással, és tényleg akármikor számíthatnak egymásra? 17/F

Figyelt kérdés
Olyan nehéz találni ilyen embert... nekem meg főleg. Fiú létemre nagyon érzékeny vagyok, bár ez kifelé nem mutatom, senki sem tudja... a másik, hogy kb csak fiúkban tudok megbízni... viszont ez fordítva nehézkes, mivel meleg vagyok (bár ez nem publikus, és nem is lesz az), de sehol sem találok senkit, aki úgymond lelki társam lehetne, ötletek?
2012. nov. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ez olyan ritka, mint a fehér holló.
2012. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka ez.

Nekem volt az iskolában egy barátnőm,annyira megértettük egymást,és mindig számíthattunk egymásra. De ez viszonylag könnyű is volt,hiszen egy suliban voltunk egy osztályban,gyakran láttuk egymást.


Most különböző sulikba járunk és semmit nem beszélünk. Én keresem őt mindig,de mintha elfelejtett/kitorolt volna az életéből...

2012. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sokszor gondolok arra, hogy milyen jó lenne egy ilyen barátot magam mellett tudni, de csak érdekbarátok vesznek körül sajnos. Mindig én keresem őket, egyébként rám sem írnak, nem válaszolnak, utána ha az iskolában rossz kedvem van és nem vigyorgok rájuk mint a vadalma, akkor megkapom a 'már megint mivaaan?!' szöveget. Aztán megy a kibeszélés a hátam mögött.


Remélhetőleg egyszer majd találok olyat, aki nem azért lesz a barátom, mert kell neki valami, hanem igaz barát lesz. Csak tényleg nehéz nagyon ilyet találni.


18/L

2012. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!