Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kell valakinek külföldre...

Miért kell valakinek külföldre utaznia dolgozni? Spirituális értelemben kérdezem .

Figyelt kérdés
Miért nem működik itthon ?
2012. nov. 14. 12:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Mi a spirituális feladat külföldön ?
2012. nov. 14. 12:43
 2/8 anonim válasza:

Nem kell külföldre utazni spirituális értelemben. Mert itthon is működik. Vagyis itthon is van szellemi (spirituális) fejlődés.

Az elképzelhető, hogy valakinek valamilyen belső hívása van, ezért útnak indul. De a legtöbb embert, aki kimegy, azt nem az foglalkoztatja, hogy mi vár rá szellemi értelemben. Csak az, hogy jobban keressen, mint itthon.

2012. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nézd én a fejlődést nézem de itthon nem tartozom semmilyen csoporthoz, de spirituális energiákat kapok csak az interneten követem az információkat, természetesen szűröm őket. Nem foglalkozom mindennel, de keresem az életfeladatom és azt kapom külföld ezért kérdezem . Szerinted ?
2012. nov. 14. 12:54
 4/8 Antimod ***** válasza:
Szerintem ha az életfeladatod külföldön vár rád, akkor úgyis arra kényszerítenek a körülmények, hogy kiutazz, és így "szembetalálkozz" vele.
2012. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Rendben. Mit mondd a szíved? Ülj le, csendesedj el, és kérdezd meg, hogy mit üzen számodra? És kövesd a szívedet!


...a többi csak a felszíni zaj...

2012. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy külföldön nagyobb fény gyűlt össze és az "hív" ?Gondolom tudod milyen változások zajlanak a földön ha válaszoltál....és köszönöm a választ is...
2012. nov. 14. 13:40
 7/8 Antimod ***** válasza:
Szerintem spirituálisan nagyon sokféle környezetben lehet fejlődni. Minél nehezebb a helyzet, annál nagyobb a fejlődési lehetőség. (Lehetőség, mert azért tenni is kell érte.)
2012. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet, hogy számodra külföldön vannak azok a leendő tapasztalások, amelyek hívnak téged. De a világban zajló aktuális változások itt is megvannak és itt is hatnak. Rád is, meg mindenkire.

Csak ezért nem kell elmenned. De ha a hívás valós, akkor el fogsz indulni. Akkor is, ha most még nem tudod, hogy merre és hogyan.

2012. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!