Szereted önmagad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 18:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

nem. lassan szó szerint undorodok magamtol. néha eszembe jut, hogy ez meg azmilyen gusztustalan/undorito rajtam... :S:$

már kicsi korom óta vagyok igy ezzel, nem bánt, megszoktam kb az lenne fura, ha máshogy vélekednék.

2009. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm magam - ez alatt nem (csak) a külsőmet értem, hanem mindent. Úgy ahogy vagyok... Bláhhh...
2009. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem! Nem a külsőmmel van a baj, mert már nem érdekel már elfogadtam, ahogy kinézek..Belülről rohadok. Egyszerűen frusztrál az ami voltam,vagyok,leszek!
2009. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Húúúú! Nagy baj ez. Aki nem szereti magát, mást sem szeret, senkit. Olyannak kell elnni, mint a Nap. Önmagamban a tűz az önmgam szeretete, és ez sugárzik ki mindenfelé.

Idézet egy imádságból: "Áraszd ránk jóságodat, hogy mi is ugynazt áraszthassuk mások felé". Kérjétek ezt az Égiektől. Hátha megadják. Szeressétek magatokat, mert mindenki Te is, Ti is: Isten gyermeke. "A szeretet soha el nem fogy". Ebből következik, hogy ha magadnnak adsz bármennyi szeretetet, akkor még ugyanannyi szeretet marad arra, hogy másokat is szeress.

2009. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2009. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Bocsi,de sztem ez nem így van,mert aki magát nem szereti az attól még mást szerethet!
2009. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Bárcsak meg se születtem volna!
2009. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

21:07! Rendes vagy, hogy ilyen bocsival kezdted, és szépen megfogalmaztad az ellenvéleményt. Így öröm beszélgetni. Lehet, hoyg én tévedek, OK. Habár azt hiszem, úgy van, a Nap sem világít a belső tűz nélkül. Az is lehet, hogy sántít a hasonlat.

Azt gondolom, azért nem szeretjük magunkat, mert mindenki azt mondja, tedd magad az utolsó helyre, csak a többieket szersd, magaddal en törődj. Ezt korábban én is így elgogadtam, de ma már nem. Nem mondom azt, hogy magamat jbban, csak azt, hogy egyformán. "mint tenmagadat" Tehát ugyanúgy.

Másik gondolat: Azért nem szertjük magunkat, mert mindenütt tökéletes bálványokat látunk magunk körül, a TV-ben, ifjusági magazinokban, stb. Tökéletes szépségű nők, baró, kigyúrt férfiak, mindneki vidám, boldog, szép és gazdag. Ez a mérce, és ezt csak kevesen ütik meg. Tehát azok akik ehhez a mércéhez mérnek, nem fogadják el magukat. Ez itt a gond. Más mércét kellene keresni szerintem. De nem lehet, mert a korszellemmmel nem lehet szembeszállni. (Már Madách is megírta)

2009. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve magammal, mert nem tartom fontosnak a külső adottságaimat inkább arra törekszem, hogy a belsőmet formáljam, ha úgy érzem, hogy jól cselekedtem a tükörbe is szivesebben nézek. Tudom amennyire szeretem magam csak annyira tudnak mások is megszeretni, és előbb nekem kell adnom nem várhatom el, hogy szeressenek anélkül, hogy nem vagyok szerethető.Az emberek szeretete pedig elfedi a külsőséggel kapcsolatos hibákat, hiszen senki nem tökéletes.
2009. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem szeretem magam, a külsőm alapján nem lehet megítélni. Első pillantásra mindenki azt hiszi rólam, hogy az a tipikus ártatlan lány vagyok, de igazából képes vagyok belegázolni az emberek lelkébe. Agresszív vagyok, és csak kevés emberrel tudok beszélgetni, mert nem bírom, ha az emberek az idióta problémáikkal bombáznak. Ráadásul türelmetlen is vagyok. Nem sok jót látok már magamban, minden érzést kiöltem a szívemből, mert nem bírtam elviselni a sok évi fájdalmat..
2009. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!