Szereted önmagad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 18:55
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
kiskoromban utáltam magam..rondának tartottam magam,hülyeségeket csináltam mindig mást akartam,azt képzeltem h nem is az vagyok,aki.Aztán,ez eltünt,és egészen megszerettem magam..de néha még eszembe jutnak a régi dolgok,soha nem tudom elfelejteni sajna:(
2009. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Nagyon is!!!!Az nem kifejezes imadom
2009. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok, megint azt mondom, szeretni kell önmagunkat.Aki magát nem szereti, másokat sem tud szeretni, megint erre a véleményre jutottam. Persze, jó lenne tisztázni, mit értünk ezen: szeretet.
2009. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tudom magamról hogy nem vagyok rosszindulatú ember, mindenben a szépet keresem, de a körülmények sokszor tönkreteszik az adott pillanatot. Sajnos eléggé érzékeny is vagyok. Próbálok mindenkinek segíteni, de kihasználni nem hagyom magam. Szeretem magamat mikor egy koncerten együtt üvöltök több száz más emberrel, akikkel valami összeköt. Szeretem magamat,mert nem hagyom magam befolyásolni mások által, legyen az egy buta mai szépségideál. Szeretem magam, mert külsőleg azzal gazdálkodok amim van és már nem sóvárgok irreális változásokért a testemen.


Miért utáljam magamat, ha elég nekem a világot utálni?Először belül kell rendet teremteni, én utána kezdtem el elfogadni magam külsőleg is. Így tudok ellene harcolni, ha bízok magamban :)

2009. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem.Ha kívűlálló lennék egoistának és makacsnak gondolnám magam.:
2010. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
kívülről nézve egy unalmas kissé őrült és gonosz vagyok. Néha szeretem magam néha nem... Külsőleg lenne mit csiszolni és belülről is sok mindent! Szerintem is gonosz vagyok néha de visszahúzódó. De ha valakivel nagyon jóban vagyok azzal kedves vagyok és jókat tudok bulizni.. Hát nem tudom szerintem okos vagyok csak a memóriám szar . Hát.. asszem inkább cserélnék valakivel.
2010. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!