Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnátok egy képessé...

Ha választhatnátok egy képességet, melyik lenne és miért?

Figyelt kérdés
Repülés, láthatatlanná válás, gondolatolvasás vagy az idő megállítása?
2012. nov. 16. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik, ezenkívül szupergyorsaság, halhatatlanság.
2012. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolatolvasás
2012. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az idő megállítása , ezzel gyakorlatilag bármit megtehetnék , ha repülni tudnék úgy sem használnám ki mert tériszonyom van xD , láthatatlan nem akarok lenni , mert azzal nem sok hasznos dolgot tudok csinálni , csak csalni lopni hazudni , jóra nem sűrün tudnám használni , és az időmegállítás is gyakorlatilag láthatatlanság is mert senki nem lát , csak éppen akkor nem mozognak a körülötted lévők , ha mások gondolatát látnám , nagyon sok olyan dolgot tudnék meg amit nem kéne , és ezzel is sivár lesz az életem , vagyis semmi új nem fog történni velem , ha odajön valaki már tudom mit akar , ez annyiban lenne hasznos hogy másokat jobban megértenék és sokkal jobb lenne a komunikációm és a meggyőzésem . És így átgondolva vagy az időmegállitás vagy a gondolatolvasás , de inkább az időmegállítás .
2012. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolatolvasás, legalább tudnám mi a bajuk velem az embereknek, hiába csak a hátam mögött beszélnének ki másoknak, tudnám mit gondolnak rólam.
2012. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a repülést választanám. A gondolatolvasás az esetek többségében tök fölösleges, nem érdekel mit gondolnak az emberek, a láthatatlanná válást ki lehetne használni, de nem szimpatikus, az idő megállítása meg megint nem az én stílusom. Repülni viszont menő.
2012. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak egyet lehet?:-)

Láthatatlanná válás,mert el tudnék tűnni,ha valaki v.valami bántani akar,és be tudok menni a strandon a női öltözőbe:-)

2012. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül lehet választani, akkor gondolatolvasás. Legalább tudnám az emberek valódi gondolatait rólam, és nem hallanám a 30. verziót is.
2012. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül a gondolatolvasás.

Legjobban viszont a halhatatlanságnak örülnék. :D

2020. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!