Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem jutok előrébb?...

Miért nem jutok előrébb? Küzdök, igyekszem, bár már egyre kevésbé. Kezdem feladni talán. Csináltam ruházati vállalkozást az sem jutott eddig előrébb. Mindig van valami vagy valaki aki keresztbe tesz. Elegem van mindenből!

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 09:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Itt vagyok 27 éves és semmire nem vittem még... Kimentem külföldre is, hogy össze szedjem a pénzt... Össze szedtem a vállalkozásra valót is.. a készlet megvan még ami újjul stb. Ennyit tudok felmutatni a többim amim van az a szüleim érdeme... Hiába van, nem úgy tudok neki örülni.. Egy senkinek érzem magam...
2012. nov. 19. 09:37
 2/16 anonim ***** válasza:

Mert ebben az országban élsz.... Ha ki tudtál menni összeszedni külföldön a pénzt, akkor én azt javaslom: maradj is kint! Mert amíg itt ilyen a helyzet, és nem fognak össze az emberek, és próbálnak meg változtatni rajta, addig marad is az az érzés, hogy "senkinek érzed magad".

Szerintem ha van lehetőséged, akkor menj ki tényleg külföldre, ne hagyd hogy ez a mocsár lehúzzon!

2012. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már megtörtént nem olyan rég! De akkor idő kell talán.. csak nem adok magamnak időt.. Lehet azonnal akarok mindent és ez a bajom.. nem tudom, de nem érzem magam sikeresnek az biztos és magam alatt vagyok..
2012. nov. 19. 17:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Hajjjajj... az nem jó. Sokat segít, ha van egy barátod, akinek kibeszélheted magad. Rendelkezel ilyennel? Kérj meg valakit, hogy piszkáljon, bökdössön, ne hagyja, hgoy elhagyd magad, mert ha a gödör fenekére érsz, onnan nagyon nehéz a kikecmergés!
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs barátom, haverom, ismerősöm itt, új vagyok még, 60km-re lévő városban lenne... De spórólnom kell...


Ebből az állapotból csak akkor tudnék kikerülni, ha végre sikereket is elérnék.. Addig csak csinálom, de kedvtelenül..


Tudom másoknak az is siker, ha megálja a helyét külföldön vagy akármi, nekem is siker volt, de feljebb raktam a "rudat" azóta, és azt kell "átugranom", és sajnos nem megy.. Apukám is vállalkozó, ő sikeres én nem, és tök jó lenne, ha látná rajtam, hogy én is tudok sikeres vállalkozó lenni.. persze büszke, de én meg akarom mutatni neki is, persze magamnak is..

2012. nov. 20. 11:09
 6/16 A kérdező kommentje:

Persze az, hogy kedvtelenül csinálom, az egyenlő azzal is, hogy nem olyan hatásfokkal...


És elég unalmas több órát dolgozni ingyen.. úgy, ogy egy fillért sem látsz belőle, persze azért újjítok, agyalok, hogy így jobb lesz talán stb.


Aztán jobb lesz esetleg, akkor meg jön valami külsős és elgáncsol...

2012. nov. 20. 11:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudom, nagyon sablon duma, meg közhely, de az, hogy ilyen negatívan állsz a dolgokhoz, az nem is fog segíteni... PErsze ilyen helyzetben nehéz pozitívan gondolkodni, szóval nem tudom... Apukádtól nem tudsz segítséget kérni? Ha már azt mondod, hogy ő sikeres... Talán tudna használható tippeket adni
2012. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, sablon duma! :) Meg ezerszer rosszabb helyzetben lévők is vannak.. Egy jó nagy pofon kéne! :)

Ebben a témában nem tud segíteni, mert ő teljesen mást csinál!


Arról viszont beszéltünk, hogy ő még ekkor nem volt sikeres 27 évesen és ő is volt maga alatt elég sokszor és hát ideges.. És sokmindenen átment mire kialakult a kép!


Igazából nem várok megoldást, mert nincs, csak magam tudom megoldani!


De arra kíváncsi lennék, hogy ki hogyan vészelte át ezeket, vagy hogy van-e ilyen akik pont ugyanezt érzik?

2012. nov. 20. 15:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de eddig csak én válaszoltam neked, szóval nem látom, hogy olyan sokan gyülekeznének itt! :DD De azért hátha akad, aki leírja a saját hasonló tapasztalatát.. (nem mintha, sokat kezdhetnél vele.)
2012. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jah! :D


Gondoltam, hogy csak te írtál, de jó beszélgetni, ennyi! ;)

Jobb mint csönbe ülni a szobámban, meg angolul, hogy hány husit süssek! :D

2012. nov. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!