Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem jutok előrébb?...

Miért nem jutok előrébb? Küzdök, igyekszem, bár már egyre kevésbé. Kezdem feladni talán. Csináltam ruházati vállalkozást az sem jutott eddig előrébb. Mindig van valami vagy valaki aki keresztbe tesz. Elegem van mindenből!

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 09:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
legalább angolul sütöd a husit, az is valami! :D
2012. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen! :D


Beszélhetek én hozzá magyarul, de úgy nem érti meg, hogy ugorjon a sütőbe! :D

2012. nov. 21. 01:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy angolul tudnak...:'D NEm minden husi mondhatja ezt el magáról!
2012. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Apád akarta, hogy vállalkozó légy. Továbbörökíteni benned magát. Neked is biztos ez az álmod? Kedvetlen vagy ebben a tevékenységben, ez pedig jel. Talán ezen a vetületén is el kellene gondolkodni. A szülőnek valo megfelelés/bizonyítás, bizony rendkívül erős motiváció tud lenni. De jó irány-e? Boldogság, önmegvalósítás felé mutató-e? Megaztán, fel kell mérni a piacot is. Csak ésszel. Nem biztos, hogy ebben tudsz érvényesülni, farkastörvények uralkodnak, a piac le van osztva. Kemény világ. Ha másban találnád meg önmagad és lennél benne sikeres, jóllehet, apád akkor is büszke lenne rád. Ha meg nem, hát kitérdekel? Neki élsz vagy magadnak?
2012. dec. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27 évesen nem sikeres...most összedől a világ, van aki tescoban árufeltöltő ennyi idősen, meg McDonaldsban szendvicsgyáros...de ő már milliárdos vállalkozó szeretne lenni...egy dolog hogy mit szeretnél,és egy dolog hogy mit érsz el. A tehetséget nem osztogatják se az életben, se az iskolában, csináld azt amiben jó vagy, ha semmiben, akkor meg van a válasz hogy miért nem érsze el semmit. Utóirat: "Nem lehet mindenki Marlon Brando"
2019. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bogar2006 válasza:
Szia! Azóta változott a helyzet? Eltelt pár év és ennyi idő alatt már akár sikeres is lehetsz. Ismerős a helyzet, én is vállalkozó vagyok! Sok időt, pénzt bele rakni valamibe úgy,hogy nem tudni mi lesz a vége. Sokszor előjön ez az érzés,bizonytalanság, aggódás. Bénának, ügyetlennek érezzük magunkat.Ezen mindíg felül kell emelkedni valahogyan! Valamilyen okból kifolyólag vállalkozók akartunk lenni. Nagy elhatározással, vágyakkal indultunk neki. Ilyenkor mikor én is mélyponton vagyok abba az időbe varázsolom magam vissza mikor neki kezdtem. Akkor újra előjön ugyanaz az érzés a nagy lelkesedés egy,két napon belül. Ekkor már újra van erő folytatni!Nekem ez vált be. Eddig kétszer voltam nagyon mély ponton és így tudtam összeszedni magam! Ne add fel,sok sikert kívánok!
2023. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!