Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit ajánljak fel az istennek,...

Mit ajánljak fel az istennek, hogy mindig teljesüljenek a kívánságaim?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Édes istenem....
2009. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
az életedet! a farkad méretével nincs bajod ?
2009. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Általában emberéletet szoktak, az ér a legtöbbet :) Bár én azt tudom javasolni, hogy dolgozz keményen és próbálj odafigyelni az élet apróságaira, akkor megleled a boldogságot, és nincs szükség áldozásokra :)
2009. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
én is az emberáldozatokat javaslom. kezdhetnéd a hívőkkel, utána jöhet a kisebbség.
2009. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Az emberáldozat az tényleg jó. De kisbabát ne, azt csak a Sátánnak szokás, még félreérti a Jóisten. Anyukád, apukád, vagy a szomszéd néni viszont biztosan tetszene neki, sok szerencsét;)
2009. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%

Szia. Én hívő vagyok és soha nem fogom megbánni, hogy átadtam az életem neki. Megkértem, hogy legyen az életem Ura! Kértem tőle egy férjet és 1 hónapon belül megjelent az életemben, majd másfél hónap múlva megkérte a kezem... Olyat kaptam, amilyet kértem, kedves, rendes, nyugodt..

Ha átadod neki az életed, akkor nem a sátán uralma alatt leszel...

http://www.youtube.com/watch?v=T795ZtxaYmw

2009. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%
Nos, terményt nem fogad el az öreg, mint tudjuk (Káin áldozata). Ábel véréért se rajongott (szintén Káin), bezzeg az állatok vére az tetszett neki (Ábel áldozata). És ezért is vagyok vallásellenes...
2009. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%
ajánlom neked "A titok" című filmet...ez segíthet a kívánságaidon :)
2009. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
43%
Igen, a kívánságokkal szokott a baj lenni. Isten nem támogathat olyan kívánságot, ami nem az Ő útján visz. Először is magát Isten kell megtalálni. Nem nehéz. Mindenütt ott van. Keres Téged. De ő nem Mikulásbácsi, nem is karácsonyi "Jézuska". Olyasmit kell tenned, mint mikor egy rádióállomást keresel, és tekergeted ide-oda a tekerőt. Szóval keress. Sok egyház van. Valahol az egyházak mögött, fölött, stb. Az angyalok is segíthetnek... Én hiszek bennük, nekem segítenek mindenben.
2009. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy átadom neki az életemet? Minden egyes nap imádkoznom kell??
2009. aug. 16. 09:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!