Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te talán tudnál szeretni?

Te talán tudnál szeretni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésre adott válaszból (amit nem én tettem fel) kiderült számomra, hogy rejtett skizoid vagyok. [link]


Sokszor mondják, és érzékelem is, hogy engem mindenki utál. (Oké, talán a magyar tanárom nem, de csaknem fogom kiönteni neki a lelkem.)Az emberek szeretnek megalázni, kinevetni. Mondják, hogy változtassak magamon. De én így szeretem magam, és örülök, hogy végre önmagam lehetek, és bízom abban, hogy vannak mások is akik megértenek. És, hogy milyen vagyok? Tévedés ne essék teljességgel őszinte. Ugyanakkor hazug. Szeretek szenvedni, és tudtam milyen Agaphé, (még Paulo Coleho könyve előtt). Imádok egyedül lenni, de mikor társaságban vagyok szeretem, ha megcsodálnak, ezért is fontos számomra a stílus öltözködésben, a test és arc beszédben. Az egyetlen szórakozási forma számomra az Elle olvasás és a futás, szórakozni sohasem járok. Az alkohol? -utálom. Nem akarok szoros kapcsolatot kialakítani az emberekkel. Csak egy valakivel. -de az legyen tökéletes számomra. Legyen olyan mint én.

18/l


2012. nov. 21. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell olyannak lennie, elég, ha így fogad el, te meg őt olyannak amilyen
2012. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, elolvastam és ezek szerint én is az vagyok.
2012. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En tudnalak:) Jo nehany dolog ram is jellemzo amiket itt felsoroltal, ezrt megertelek. (De nem hinnem, hogy en is skizoid lennek). Vannak barataim, nem is egy, de mindigis szerettem volna egy olyat amilyen te vagy (rovid jellemzesedbol itelve) :D
2012. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg én is az vagyok! :)

A leírás alapján minden 2. ember az.

Kérdező, nem vagy skizoid. Szerintem önbizalomhiányos, és ebből eredően bizalmatlan vagy.

Azért aláznak meg és nevetnek ki, mert hagyod. Egyszer elküldenéd őket a búbánatba, egyből tisztelnének.

Azért nem akarsz szoros kapcsolatot kialakítani az emberekkel, mert félsz, hogy előbb-utóbb ők is bántani fognak. Ez inkább védekezés, nem arról van szó, hogy nincs igényed rá. Hiszen vágysz egy társra.

A rossz hír viszont az, hogy normális, egyenrangú kapcsolatra csak kellő önbizalommal rendelkező, nyitott emberek képesek. Ha társat akarsz, akkor bíznod kell magadban és másokban. Ha egy idiótát akarsz, aki uralkodik rajtad és terrorizál, ahhoz nem kell ilyesmi, csak egy pasi.

2012. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, nem vagyok önbizalom hiányos. Ebben biztos vagyok.Bátran odamegyek bárkihez, ha nem tudok, nem értek valamit. Ha az utcán tesznek egy két megjegyzést, szépen megköszönöm olyan magabiztosan, hogy mindig meglepem az embereket. Leszólítom az embereket,ha arra van szükség, és kiállok magamért, mikor ki kell. De az osztálytársaim kiröhögnek a hátam mögött. Ez addig nem is érdekelt, amíg csak arra használtak, hogy ők menőbbnek tűnjenek, mert visszaszólok és még hülyébben jönnek ki 1-2 helyzetből, de viszont mostanában összefogtak ellenem, és a semleges, olykor lenéző magatartásuk állandó piszkálódásba ment át.
2012. nov. 21. 15:23
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves első: azt pont nem szeretném.. az előző barátom (pasim) egy olyan ember volt, akit elfogadtam olyannak, amilyen. de idegesített, hogy nem tudja mit érzek, mikor itthon olyanokat mondanak nekem, hogy jobb lenne, ha meg sem születtem volna. ja meg idegesített, hogy folyton a bibliával jött, és nem érdekelte a kinézete.
2012. nov. 21. 15:29
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok felszínes, de számomra a külső eszköz arra, hogy kifejezze a belsőt. számomra ez művészet. szoktam ruhákat is tervezni.
2012. nov. 21. 15:31
 8/8 anonim válasza:
Az a baj, hogy ha így van, akkor nem a tökéletest várod.Sajnos én nagyon sokat szenvedtem nem rég egy rejtett skizoid/elutasító lánytól, ahogy hirtelen érzelmet váltott. Teljesen szembe menve értékeivel, jellemével, lelkével. Szerintem fordulj szakemberhez, lelkészhez, meditálj, imádkozz. De leginkább szeresd magad és az életed, és az kaput nyit mások felé is. :)
2013. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!