Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamikor talán belém tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamikor talán belém tud szeretni? Vagy nincs rá esély?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nyáron tetszett meg. akkor még nemvoltunk túl jóban, hisztis voltam és ezért nem jöttem be neki meg is mondta.

az őszi szünetben azonban jóba lettünk, egy baráti társasáágba kerültünk és ugy tünik hogy barátilag kedvel engem. az a gond hogy kiderült hogy megint tetszik nekem de ez nem kölcsönös. pedig elég sok srácnak bejövök de nekem ő kell:( lehet hogy a régebbi viselkedésem miatt nem akar tőlem semmit? ha továbbra is sokat együtt leszünk talán megváltozik a viselkedése? gondoltam rá h elkerülöm de az se megoldás..


2009. nov. 5. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ne viselkedj úgy,mintha tetszene!Viselkedj természetesen!Ha tetszel neki,akkor azt úgyis észre fogod venni,de magad ne járasd le!
2009. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oksi ez lesz :)
2009. nov. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!