Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van bosszúvágyam? Mit...

Miért van bosszúvágyam? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kiderült, hogy valaki, akit a legjobb barátomnak hittem, súlyosan átvert. És hiába próbáltam róla beszélni vele, nem volt hajlandó.


Pár napja úgy érzem, valahogy vissza kéne vágnom neki. Úgy felidegesíteni, hogy kiboruljon tőle. A legjobban azzal, ha látná, mennyire boldog párkapcsolatban vagyok, amire neki a személyisége miatt semmi esélye. A legjobban azt szeretném, ha "véletlenül" azon a helyen lennék a barátnőmmel, mint ő, és amikor látja, milyen jól megvagyunk, dühösen, majdnem sírva elrohanna.


Nem beteges már ez? Kéne szakemberhez fordulnom?


24/F


2012. nov. 21. 23:03
 1/9 Promotions válasza:
K*rvára menj el dokihoz :DDDDDD
2012. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aztak.rva :D A hülye gyerekes mindenedet.


Sosem fogsz te felnőni kispajtás :D Nembaj, próbálkozz csak, de még egy ilyet sem lennél képes megtenni. Mert ehhez is egy nulla vagy, csak a szádat jártatod te szerencsétlen.

2012. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bosszúvágyat kiélése helyett inkább meg kéne tanulnod egyedül felszállni egy villamosra, úgy, hogy közben senki sem fogja a kis kezed, nem?
2012. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azonfelül meg hiperérzékenységben szenvedsz (HSP), ami neked akkora hatalmas, iszonytatóan súlyos és sértő dolognak tűnik, azt egy neurotipikus (NT) ember fel sem veszi. Szerintem csak pazarolnád az idődet és kiröhögtetnéd magad a lapátseggű csajoddal együtt a volt ismerősöd előtt.
2012. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy te bosszúéhes, csak nem bírod feldolgozni az egészet és hiányzik az ismerősöd. Nem tudsz nélküle meglenni. Azt szeretnéd, hogy törődjön veled, ezért akarsz mindenáron ellene tenni valamit...
2012. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel vert át "súlyosan"?
2012. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azzal vert át, hogy sokáig mondogatta, hogy én vagyok a legjobb barátja. Aztán mikor nekem jobb lett minden, egyre többször elkezdett hazudni. Pl. amikor egy jó csaj elkezdett velem táncolni egy szórakozóhelyen, eltűnt, és amikor hívtam, azt mondta, cigányok belé kötöttek. Aztán mikor meglett a barátnőm, mindig azt mondta, hogy az unokatestvéreivel van, közben abba a bandába tért vissza, ahonnan mi közösen kiléptünk tavaly az ott lévő szemétségek miatt (erről képes bizonyítékaim vannak). És még ő vádolt engem azzal, hogy bizalmatlan vagyok, miközben ő sumákolt.


Úgy látom, ő az irigy, mert egyszerűen képtelen elviselni azt, ha nem ő van a középpontban.

2012. nov. 23. 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nagyon érzékenyen érinthetett téged, hogy puncit kaptál, ha ennyire komolyan azt hiszed, ezzel bármi hatással is lehetsz rá.


De lényeg a lényeg: nem fogsz te semmit sem csinálni, szóval nincs miért félnie tőled a barátodnak. Csak a szádat jártatod, de alszol rá egyet és elmúlik az egész, mert ezek csak intenzív, de rövid érzések, mások iránt. Ilyen vagy.


Lóxart sem fogsz te csinálni, hacsaknem a szádba repül a sült galamb... akkor talán megrágcsálod és lenyeled. Ártatlan és ártalmatlan kis bárány vagy te, senkinek sem lennél képes ártani.


Jobban tennéd, ha lefeküdnél és csöndben maradnál.


És ha annyira meg akarnád csinálni, megcsinálnád, nem kérdéseket irkálnál még most is a GYIK-ra.

2012. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A képes bizonyítékról meg annyit, hogy ha nem járult hozzá, hogy kép/hang/videofelvételeket készíts róla, akkor nagyon nagy pácban vagy, ha az a felvétel kikerül más kezébe és ő megtudja.
2012. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!