Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen nem találom a...

Egyszerűen nem találom a helyem a világban, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Érettségi után elkezdtem egy iskolát,de hiába hogy a gyakorlat nagyon jól ment , elméletből mindenből megbuktam.Ezt a sulit egy évig csináltam (kozmetikus)


Aztán elmentem dolgozni,fél évig egy gyárba voltam ,jól is éreztem magam,de leépítés miatt kirúgtak.Azóta nem kaptam munkát.



Most elkezdtem megint egy iskolát,de nem érdekel,nincs olyan szakma amit szeretnék csinálni..


Ami érdekel az a műszempillázás,és minden ami a szépségiparral kapcsolatos,de valljuk be,hogy a későbbiekben attól hogy szempillát és műkörmöt építek nem tudok majd egy családot ellátni.


Egyszerűen nem találom a helyem a világban,nem tudom hogy mihez kezdjek. Még igénybe vehetek egy ingyenes okj képzést,de ha jól tudom szépségipar terén a kozmetikus az egyetlen okj.


Volt még valaki ilyen helyzetben?

21/L


2012. nov. 24. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy gazdag pasit
2012. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért keresnék gazdag pasit? Nekem nem a munkával van bajom,a gyárba 4 műszakba is jól elvoltam...
2012. nov. 24. 12:07
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Kezdd el úrja a kozmetikust, és ezúttal fektess nagyobb hangsúlyt a tanulásra.
2012. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerettem csinálni,de nem hiszem hogy meg lehet élni belőle,iszonyat sok van már belőle.

Erről vélemény?

2012. nov. 24. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Az igényes munkára mindig van igény!


Én 3 sulit hagytam ott, mert depressziós voltam. Nekem a sport segített, hobbiból elkezdtem futni és fitneszterembe járni. Idén megkaptam a diplomámat és dolgozok. Minden tökéletes, vissza se szeretek gondolni a sötét énemre :)


26/L

2012. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! Én is depressziós voltam,már jobban vagyok,részben ezért is nem tanultam.
2012. nov. 24. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért, a gyárban annyira jól lehet keresni?

Én eredetileg kozmetikus vagyok, de csak 3 évig dolgoztam a szakmában, sajnos abba kellett hagynom mert nem tudtam fenntartani a vállalkozást (anyagilag). Most egy gyárban dolgozok, éhbérért. Ez sem jó. A főnökök meg idiótaként kezelnek, már hullik a hajam az idegességtől és állandóan ki vagyok merülve. Ez nem jó így. És ez nem élet így... Ha még megteheted, törj ki belőle!

2012. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én átérzem a helyzeted. :(

Én befejeztem egyetemet, mindent, de a munkakeresés nem megy. Nem tudom, mi lesz. :(


Neked még legalább előtted van a lehetőség, hogy valami olyan irányba menj, amivel később elhelyezkedhetsz.

Vagy gondolkodj külföldben! Esetleg már tanulni is mehetnél oda.

Beszélsz valamilyen nyelvet?

2012. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
esetleg vegyipari suli? azzal mehetsz szépségipari gyárba is akár..és egész jól lehet vele keresni. Vagy sminkes suli ha van akkor maszkírozással együtt?
2012. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

külföld


ebben az országban nincs jövőd

senkit se érdekelnek az érzéseid, sőt, ha lehet azon szórakoznak, hogy sértegetnek, és kifacsarják belőled az utolsó csepp izzadságot és vért is. minimálbérért fogsz gürizni napi 10 órát, miközben mindenki tapló veled, és azon fogsz bánkódni, hogy mi hogyan történt a múltban. aztán vagy keresel valami függőséget, hogy elviseld az életed, vagy megölöd magad. családod nem lesz, hacsaknem egy gazdag pasit fogsz ki.


részben ezért is van annyi depressziós fiatal, mert nem tudnak elhelyezkedni. sokan vannak így, de ez rajtad nem segít. vagy megtanulsz egy nyelvet profiszinten és kimész az adott országba, vagy elfogadod hogy silány életed lesz.

2012. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!