Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek égő ha valaki...

Szerintetek égő ha valaki nemtud angolul? Tudom hofgy elengedhetetlen a mai világban, de egyszerűen nem tudom megtanulni. 23 vagyok

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 02:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Aha. De miért nem? Más nyelven sem tudsz, vagy csak az angol nem megy?
2012. ápr. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam idáig, most tanulom, eddig németet tanultam. Nekem szerencsére könnyen megy a tanulása és nagyon élvezem is :))) Remélem pár hónap múlva behozom a "lemaradásom" :))
2012. ápr. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem égő, de sok hatrányod származhat belőle.
2012. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mondom ezt angoltanár létemre.
2012. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy is, persze előny, de nem szégyen, meg biztos van vmi ami neked megy másnak meg nem.
2012. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Irulok én is, pirulok:

angolul (s)írni sem

tudok

tűnik arcomról e(z) pir,

mikor felzendül Shakespeare -

Arany szavával. Mert -

igen:

szebb úgy, mint

eredetiben. :D


Hát - kb. ez a véleményem róla. Más nyelveket beszélek, de angolul képtelen volnék megtanulni. Milyen szerencse, hogy Arany János megtette ezt helyettem...Szégyellni meg eszembe se jut, bár vitán felül hasznos (lenne) tudni.

2012. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem égő. Aki égőnek tartja az tanuljon meg japánul, mert cinkes hogy azt nem tudja. Ne érezd égőnek.
2012. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Spanyolul tanulok, és tetszik is nagyon..de az angolt valahogy nem tudom megjegyezni, a nyelvtani részről nem is beszélve...a németet sem szeretem sajna..de ha kint lennék külföldön talán könyebben megtudnám jegyezni:S
2012. ápr. 7. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos jó vagy másban. Szerintem ami égő, az az, hogy a sok tizenéves divatból kiírja a közösségi oldalakra, hogy angolul és más nyelveken beszél - ehhez képest MEG SEM TUDNAK SZÓLALNI egy anyanyelvi beszélő jelenlétében. Persze vannak, akik tudnak valamelyest, pl. egyetemisták nagy része, de ők is túlbecsülik többségben magukat. Engem ez zavar igazán, hogy az is azt hiszi, hogy tud, akiről egy angolul tudó simán megmondja, hogy nagyon rosszul beszél. Túlbecsülik az emberek magukat.
2012. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is tanárként mondom: nem. :)

Ez a te döntésed, te életed.

Én is tanultam egy ideig németet, jóval az angol után, de engem nem ragadott meg, ennyi :) Hajrá azzal, ami megy és szereted!

2012. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!