Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek szomorúságot és...

Miért érzek szomorúságot és magányt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért van ez, de mostanában nagyon magányosnak és gyakran szomorúnak érzem magam. Pedig azt lehet mondani, hogy az életem most ért a legjobb szakaszába, az elmúlt 17 év alatt. Van barátom, aki nagyon szeret, nomális családom van, a suliban is minden jól megy. De valahogy mégis minden egyes nap rossz érzésem van. Mintha egyeül lennék...mi a baj velem? 17/L

2012. nov. 24. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna.. annyi a különbség, hogy nálam még van egy olyan érzés is (egyre többször), mintha elfelejtettem, vagy elvesztettem volna valamit. arra nem tudok rájönni, hogy mi az, de nagyon rossz. szinte már soha nem vagyok nyugodt.


szerintem menj pszichológushoz! én is azt fogom tenni.

18/L

2012. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!