Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor az ember részeg, és...

Amikor az ember részeg, és csinál vagy mond valamit, amire másnap nem emlékszik, azt komolyan gondolja? Van alapja? Tudatalatt tudatosan tette?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem aki részeg, mindig tudatosan cselekszik, csak többet megenged magának.

Volt olyan egyszer, hogy ájulásig ittam magam, de azelőttről mindenre emlékeztem és teljesen tudatosan voltam.

Szerintem ez csak kifogás egyeseknek, vagy lehet, hogy ők rosszabbul bírják az alkoholt.

2012. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy a részeg ember igazat mond. ez nem igaz!! a részeg ember gátlástalanul kimondja amit gondol ... lehet hogy igaz amit mond de nem csak igaz dolgokat mond. A legtôbb dolognal van alapja DE NEM MINDNEK. :))
2012. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindent tudatosan csinálunk részegen is

Barátnőm annyira gáz mikor részeg egyik percben "normális" an részeg aztán ha fiúk jönnek oda hozzánk nagyon megjátsza magát ...

2012. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!