Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne elérnem, hogy...

Hogyan lehetne elérnem, hogy boldogabb legyek?

Figyelt kérdés
Szinte sosincs az, hogy tényleg mosolyogjak, vagy komor, vagy szomorú vagyok, de sosem boldog. Hiába vannak apró örömökre okok az életben, az általában elég kevés és elég rövid, semmire se megyek vele. A szomorúságra többnyire a kövérségem ad okot, a komorságra, morgásra meg többnyire az, hogy legalább amellett, hogy kövér, még szerencsétlen is...

2012. nov. 27. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Ismételgesd hogy: "Izmos vagyok és menő a hajam.."
2012. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nézz egy kicsit körbe. Biztos, hogy vannak igaz barátaid. Ha vannak, akkor már egy kicsivel boldogabb is lehetsz. Összetartó családod van? Ha van, még egy ok amiért boldogabb lehetsz. Egy jó film, egy jó könyv is boldogabbá tehet. Vezess naplót, ha van kedved, kiírod magadból a bánatod, és könnyebb feldolgoznod őket. Néha a legkisebb dolgok is boldoggá tehetnek!
2012. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak sikerült feldobnia a napom majd nem leestem a székről a röhögéstől.:D
2012. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!