Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éljek boldogabb életet?

Hogyan éljek boldogabb életet?

Figyelt kérdés

Hogy ne úgy feküdjek le este, hogy még a fejemben van, hogy nem tettem meg valamit azon a napon. Hogy küzdjem le a bátortalanságomat, hogy ha ott kínálkozik egy lehetőség ne legyek gyáva élni vele? Tudom, erre a válasz az, hogy "tedd meg!" de annyira berögzült ez a "visszafogott" énem, hogy szinte elveszek benne és ennek a rabja leszek. Úgy érzem nem tudok kitörni belőle és nincs rá időm.. Mert ugye a tanulás, iskola, a folytonos monotonitás.. Egyszerűen időm sincs arra, hogy esetleg "fejlesszem" magam vagy azzal foglalkozzak ami a legjobban érdekel. Ettől néha kétségbe esek. Hogy nincs erőm változtatni, mert a szokás rabja vagyok... Mind a külsőmben és mind a belsőmben nem találom meg önmagam. Néha alul értékelem magam másokkal szemben. Az iskolában is feszengni szoktam. már szinte ez is berögzült... De én változtatni akarok!!! de úgy érzem nincs időm...


Köszönöm ha elolvasta valaki és válaszol rá.


15/L


2010. dec. 9. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szivesen beszélgetek veled erről...de ne itt. írj privit!:)
2010. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írd meg az msncímedet is. előző vagyok
2010. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá a világra és a világ visszamosolyog rád!!

A vidám ember a vidámakat,a szomorú pedig a szomorúakat vonza!

2010. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jól mondod!:D

Azért valamikor csak tudnál szabadidőt szakítani rá. Nem tanulsz napi 4-5 órát szerintem :P

2010. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szinte annyit tanulok... Még így sem vagyok ötös. Nem mintha arra gyúrnék, csak nem tanulok valami könnyen.
2010. dec. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!