Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeret senki :' (. Legaláb...

Nem szeret senki :' (. Legalább a rossz érzés elmúlasztására van ötletetek?

Figyelt kérdés
Még a saját családom is utál állandóan bántanak..vernek meglaáznka semmi jó baszogatnak. Az osztálytársaim lenéznek és mindennel csesztetnek..nincs nekem senkim és nagyon rossz:( Én minden tőlem telhetőt megteszek ,de már nem bírom! 17/L
2012. nov. 29. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csoki
2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én szeretlek téged, így ismeretlenül is

mert ember vagy, embertársam, sajnálom, hogy ez van veled

ha őszintén magadba nézel, biztos, hogy semmi okot nem szolgáltattál rá?

2012. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed,írj egy privit. Beszélgetnék veled,nem bántanálak inkább vigasztalnálak.Olyan nincs hogy utál a családod.Biztos van valakid,akinek fontos vagy.
2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Pozitív gondolkodás?! tudom hülyeségnek tűnik... az is, vagy legalábbis nekem nem jött be. A másik lehetőség az ha lesz@rod. Ez bevált, csak rohadt nehéz... Én is vagyok így ezzel... az osztály egy nagy kaki. Mindenki lenéz mindenkit.(ok nélkül is) És már hazamenni is utálok... Olyan mintha nem lenne semmi jó.


A csoki viszont tényleg jó ötlet! :D

2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én macskát vennék, a csoki hizlal :)
2012. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Senkinek se vagyok fontos. Már egész jól bevált a pozitív gondolkodás és a szarom le magasról dolog,de most behisztiztem:S most mindentől rossza kedvem..
2012. nov. 29. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, velem beszélgethetsz, nekem sincs túl sok ember az életemben, aki szeretne, vagy törődne velem. :\

19L

2012. nov. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Drompels válasza:
100%

Már írták a macskát, de bármilyen háziállat jó ötlet. Engem az "segített át a kamaszkoromon" anno, hogy vettünk egy aranyos kutyát, akit azóta is a legjobb barátomnak tartok. Ha kutyát/macskát nem lehet, akkor megoldás lehet még az akvárium, kis rágcsálók, vmi...

Azért jó, mert

-az állat gondozása leköt, és nem gondolsz közben a bosszúságokra

-önbizalmat ad, mert az állat gondozásával már elmondhatod, hogy tettél vmi jót

-az állat nem fog csesztetni, hanem mindig hálás lesz a gondozásért és szeretni fog

-mivel lesz egy barátod, nyugodtan lesz@rhatod a többi embert

-nagy valószínűséggel a jövőben majd te is fogsz családot alapítani, addig is az állaton kvázi gyakorolhatod a nevelés módszereit, pl. mennyire vagy türelmes ha rosszalkodik, stb...

2012. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is írhatsz pont ugyan ilyen cipőben jártam. Szerencsére ma sem szeret mindenki főleg anyámék nem, de az emberek többsége nagyon. Egyedül tettem rendbe az életem így szívesen segítek ha tudok!
2012. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
1 egész doboz frontin és minden problémád megoldódik.
2012. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!