Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szánalmas vagyok. Hogyan...

Szánalmas vagyok. Hogyan kezdhetnék új életet?

Figyelt kérdés
az utobbi időben (lassan 1 éve) nagyon szánalmassan viselkedtem, futottam a fiúk után, olyanokat csináltam hogy csak ugy megfogtam a seggét a buliba .. teljessen lealacsonyodtam ilyen ribanc szintre, pedig nem voltam ilyen.. az összes barátomat elvesztettem régebbről, nagyon megakarok változni.. elakarom felejteni a multat mindent amit eddig tettem.. új életet kezdeni normális lányként, de attol tartok hogy lehet nagyon elcsesztem mert most szeptembertől jöttem új suliba és itt ilyennek ismertek meg.. és a nyomulós ribanc lehet a jelzőm szerintem.. letudom én ezt még valaha vakarni magamról ugy hogy elfelejtsék és ne ez jusson egyből eszükbe rólam??
2012. dec. 1. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem fog könnyen menni, de idővel lehet, csak kitartónak kell lenned.
2012. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, ritka nehéz lesz, de azért nem lehetetlen. Elsőnek is, ne tántorítson el semmi, még ha folyamatosan ezeket a dolgaidat az orrod alá is dörgölik. Amúgy meg leírtad, mit csináltál rosszul. Tehát annyira nem kell kérdezned. Tudod mitől lehet ez a híred, akkor mi a kérdés?
2012. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Mindent lehet, csupán akarni kell hidd el ;)
2012. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
igen kezdhetsz uj eletet. erre mindig megvan a lehetoseg csak rajtad mulik . S ha talalsz magadnak egy rendes sracot sokkal konnyeben fog menni . Sok sikert
2012. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Húú de jóó! :DD

Örülök, hogy meg szeretnél változni! :)

Figyelj jobban a tanulásra szerintem. Próbálj meg úgy összebarátkozni az osztálytársaiddal (házi, dogára készülés, stb...)


Manapság eléggé felszínesek az emberek (húúú, általánosítottam :O). Úgyhogy a változást kezd a külsődnél! :)

A belső pedig... nehéz lesz, lassú lesz. De ha már így elhatároztad, akkor menni fog! :)


Mennyi idős vagy amúgy?

2012. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ekeke ***** válasza:
Megfelelő sebességgel és erővel kell mozgatni magadban a barátod részét naponta 1-2-szer, és ez garantáltan elmulasztja. Ha meg nincs barátod, szerezz.
2012. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hanariko válasza:
aze lső lépés, hogy fölismerted a problémát, a második, hogy elhatároztad magad. Idáig jó. ha msot szeptembertől vagy csak új közegben akkor szerintem még menthető a dolog. ne fogdosd pasik seggét, ne öltözz r*bancosan meg ilyesmi... esetleg még tanulj is (bár nem írtad hogy azzal most hogy állsz)
2012. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy:

Tudod, a múltat nem lehet megváltoztatni, de most megtanultad, hogy hibáztál, és ez jó dolog! :)

Kijavítani nem lehet, úgy érzem ezt te is látod... és most tényleg készen állsz a változásra!

Sok sikert! ;)

2012. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondom Csernus-módra:

Egy bal.asz vagy aki semmi máshoz nem, csak a ribis módszerekhez. Elmondom hát:elbasztad, ez már rádragad. Ez tényleg szánalmas, és már nem tudsz különösen mit tenni.

Ez a:"senkim sincsen, mindenkim elhagyott, én vagyok a leg-megsajnálandóbb ember a világon"

A Gyik tele van veletek...

És hogy válaszoljak rá: Nőj fel végre! Húzd ki a fejed a tudod honnan, és nyisd ki a szemed.

U.i.:Ez a seggfogdosás... -.-

2012. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hanariko válasza:
*az első, *most
2012. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!