Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is tiszta szánalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tiszta szánalmas, ha valaki mellméret alapján választ magának barátnőt? Nekem ez egyáltalán nem fontos, ha szép az arca és nem lóg ki a kapanyél a szájából, nálam akkor nyert ügye van, nem pedig a mellmérete miatt.24/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 18:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Az
2012. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, vannak-e ilyenek, de az ő dolgok. Kb. olyan, mint amikor csajoknak fontos a farokméret, az alapján szelektálnak. Egyik se jó vagy rossz, egyszerűen léteznek ilyenek mindkét nemben. Általában meg is találják egymást. :)
2012. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Akkor neked vagy kis fa-zod van,vagy nehezen jutsz csajhoz.Szerintem az ember volyannal járjon,aki teljesen megfelel neki.Ha nekem a nagymellűek kellenek,nem fogok egy lapos csajjal kezdeni,főleg mert a nagy is lehet ugyanolyan kedves,okos,stb.Akkor miért kéne a másik?
2012. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Előző, talán tanulj meg írni. Ha nem gond most nem osztom meg veled az intim méreteimet, de nem talált. :D Szerintem nem az tesz nőiessé egy nőt, hogy iszonyat nagy mellei vannak és nálam más dolgok fontosak, mint ez, ennyi.
2012. dec. 1. 18:10
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
A mellméret igen is számít de nem kell nagy dinnyéknek lennie de azért deszka se legyen.
2012. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
3. vagyok megint,minek helyesen írni,ha így is el tudják olvasni?(költői kérdés)És miért zárná ki egymást a szép külső nagy mellekkel és a belső értékek megléte?Ismerek jópár nőt,és a dúsabb keblűek is épp olyan jó természetűek,sőt,mivel nincs bennük a frusztráció a méreteik miatt,még különbek is.Na persze nem minden kismellű szorong a kis méreteitől,de a legtöbb igen.
2012. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek. Ismertem srácot, akit meg főleg nem érdekelt, csak legyen ott valami. Ha kicsi, ha nagy, ha közepes, szinte mindegy volt számára.

Olyanról is hallottam, aki "jó pasi" de kifejezetten taszítják a nagy mellű nők. Változó lehet! De még olyan bombacsajról is, akinek az volt az "igénye", hogy ne legyen túl nagy farka a férfinek, túl vastag vagy túl hosszú.

2012. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
6. Az első felében neked is igazad van, a másodikban kevésbé. Nem minden nőnek és férfinak fontos (ahogy írtam az előbb), sőt, egyeseknek a kicsi jobban tetszik. Nagymellű nőknek meg nem mindig egészséges, vagy áldás, sokuknak fáj a háta és egy tényleg nagyon jó nőtől (közepes nem kicsi mellekkel!) hallottam egy olyan nagyon őszintének tűnő kifakadást, hogy ha neki lenne "akkora", ő kicsinyítő műtétet csináltatna, mivel akadályoznák egy csomó dologban: sport, stb.
2012. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 ASOT ***** válasza:
a kis feminista :)
2012. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
A kérdésemben a "csak" akart lenni a lényeg, ha valaki csak ezért kezd el járni egy csajjal, közbe pedig butuska és arcra nem is szép. Csak nagy melle van. Meg általában, akinek nagy melle van, annak más testrésze is terebélyes, ha értitek.. :D
2012. dec. 1. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!