Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy vágyom....

Normális az, hogy vágyom. Hogy éljen még a nagypapám?

Figyelt kérdés
Születésem előtt 10 évvel hat meg, nem tudom, normális-e, ahogy érzek... Nem ismertem, sokat meséltek róla. Sokszor irigylem azokat a gyerekeket, akik a nagyapjukkal sétálnak, pedig már 20 éves vagyok. (Apai nagyapám legalább 30 éve halott, rá nem lennék kíváncsi, aminek meg is van az oka.)
2012. dec. 2. 10:13
 1/5 A kérdező kommentje:

*normális az, hogy vágyom arra, hogy éljen méág a nagypapám?

így lenne helyes :-)

2012. dec. 2. 10:14
 2/5 anonim válasza:

az egyik nagyapamat en se imerhettem

termeszetes amit erzel

bar a masik irant miert nem erzed ezt? nem tudhatod milyen ember volt

2012. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 B25 ***** válasza:
Persze. Belőled ilyen érzéseket vált ki ha látod mások a nagyapjukkal sétálnak. Sajnálom h nem ismerhetted de legalább sokat gondolsz rám.
2012. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Én az évek alatt vesztettem el a nagypapáimat, sőt két dédszülőmet is, de mindig benne volt az, hogy a másik oldalról miért nem ismerhettem meg a dédijeimet, illetve innen is miért csak 2-t?

Ahogy meséltek róluk, mindig feltámadt a kíváncsiság, hogy milyenek lehettek, fura érzés ez. A már én életemben elhunyt szeretteimhez, akikhez fűződtek is élményeim, rájuk pedig mindig szeretettel emlékszem, még is mindig bennem van, hogy mennyire jó lenne, ha még mindig itt lennének!!

2012. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Ez mindig így van, ha a szeretteinket veszítjük el. Sajnos hozzá kell szokni, mert visszahozni már nem lehet.
2012. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!