Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa hogyha még csak 1...

Furcsa hogyha még csak 1 horrort láttam eddig? 13/L

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
tükörbe néztél?
2012. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, néztem és hülyeségnek találom, de az egyik barátnőm ma folyton ezzel piszkál...
2012. dec. 2. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa, én sem láttam még, talán egyet sem. De nem hiányolom, ugyanis eléggé ijedős vagyok, meg fix., hogy egy ideig félnék felmenni a szobámba is a sötétben :S.

13/l

2012. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne benne a furcsa? Én meg még 1 katasztrófafilmet se láttam eddig, mert egyáltalán nem érdekel.
2012. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nem èrzem magam hülyének emiatt :D
2012. dec. 2. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki!:d Én is 13 vagyok de már láttam az összes olyan ismert horrort. És had ne mondjam azóta szörnyen ijedős vagyok! :( Láttam a kört(összest részt) , Paranormal activity-t, A ragyogást, A nem fogadott hívást és még sorolhatnám.. Ajánlom hogy ne is akard ezeket megnézni! Én szinte semmitől nem féltem most viszont rettegek a sötétben. És hát igen..nem volt rám valami hű de jó hatással ez a filmnézés..:p
2012. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor inkább nem nézek most többet :D
2012. dec. 2. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Én lassan húsz éves vagyok, de még csak két gagyi horrort láttam. Illetve kiskoromban néztem a rémálom az elm utcában-t, de azt csak azért mert érdekesnek és viccesnek találtam... :D

Nem szeretem a horrorfilmeket és nem is tervezek megnézni a továbbiakban egyet sem. Ez is csak egyfajta szórakozás, ami nem nekem való. Azért van annyiféle műfaj a filmen belül is, hogy mindenki megtalálja azt, ami hozzá illik. :)

2012. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa! Én még egyet sem láttam. Mondjuk én furcsa vagyok! Te már csak tudod!(xx)
2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jó, akkor én inkább valami más műfajt választok ;)


Nem vagy te furcsa!!!

2012. dec. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!