Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nagyon hiányzik...

Mit tegyek? Nagyon hiányzik valaki, akit eddig minden nap láttam, de talán soha többet nem látom. Szörnyű érzés, és nem tudom mit csináljak, nem mertem megszólítani soha. (? )

Figyelt kérdés

egy városban laktunk a fiúval, és minden reggel láttam a suliba menet. már csak az adott értelmet a napjaimnak, hogy láthattam.Egyre jobban tetszett, és mostmár beleszerettem, és annyira szeretném ha megismerhetnénk egymást, de nagyon félénk vagyok, és nem merném megszólítani. Most elballagott a középiskolából, és egyetemre megy, talán másik városba.. és akkor soha többé nem fogom látni:( nem akarom bejelölni facebookon, mert az olyan személytelen, élőben pedig esélytelennek látom, hogy bármikor is beszélgessünk..

és szerintem én is tetszem neki, mert szokott néha rámnézni, de lehet, hogy ő is félénk,nem nagyon vannak lány barátai, és ezért valószínűleg ő sem fog megszólítani soha.. olyan hülye helyzet:( mit csináljak? 17/L


2012. máj. 7. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha soha többet nem látod arrafele menet, adj hálát az Istennek, hogy tudod a facebookját.. én NEM tudtam és azóta is bánom, hogy NEM mentem oda hozzá.. :) egyszóval: cselekedj és ne bäszd el
2012. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy MOST! Vagy egész életedben bánni fogod.

Ne tétovázz! Mit veszíthetsz ha megszólítod,és mit ha nem?? Mérlegelj és lépj!

2012. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban nincs mit veszítened. :) Viszont a félénkség ellen van egy javaslatom: ne jelöld Facebook-on, először csak írj neki. Légy őszinte, de ne mondj el mindent. Mondd hogy szoktad látni őt, most véletlenül ráakadtál, és gondoltad dumálhatnátok. Ha tetszel neki, nem fog figyelmen kívül hagyni (igaz, ha nem jellemtelen, akkor ellenkező esetben sem, de ez mindegy is). Ahogy kicsit beszélgettek, már ismerősnek jelölheted (vagy ő fog), vagy felvetheted hogy akár ismerősök is lehetnétek - katt, katt. Innentől már meg lehet beszélni egy találkozást (jó apropó, hogy hát már nem nagyon találkoztok a suliba menet, akkor miért ne...)


Viszont NE vallj színt, engedd hogy ő megszeressen, vonzódjon hozzád, hogy ő kezdeményezzen. Csak tedd egyértelművé hogy nyitott vagy. Ő a fiú, ez az ő szerepe, nem szabad elvenni tőle, és egyébként ugyanúgy zavarba jöhet, mint ahogy te zavarba jönnél, ha hirtelen valaki szerelmet vallana neked. :)


Hajrá! Vive l'amour!

2012. máj. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!