Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan segítsek magamon?

Sakes kérdése:

Hogyan segítsek magamon?

Figyelt kérdés
Én vagyok az osztály szégyene mert mindenki engem ver.De természetemtől fogva olyan vagyok aki még ha összeszedi minden dühét nem tud visszaütni.Próbáltam kideríteni hogy mi a bajuk velem de csak nyit mondtak hogy nem szeretik a strébereket.

2012. dec. 9. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem ütsz vissza, méghozzá úgy, hogy aki megüt, annak taknya-nyála és vére is összefolyjon, addig te leszel a boxzsák. Az se baj, ha te is megsérülsz. Tudatosítsd velük, hogy harc nélkül nem adod meg magad. Így rájönnek, hogy sérülés nélkül nem bánthatnak, és inkább keresnek mást, akiről tudják, hogy nem üt vissza. Mert rólad ezt most tudják. Egyszerűen ezért bántanak, nincs más oka. Az emberek gonoszak. Ettől függetlenül ne ess át a ló másik oldalára, ne válj olyanná, mint ők.
2012. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Csak azért csinálják ezt, mert tudják, hogy rajtad levezethetik a feszültséget, valamint ilyen az emberi természet. Kirekesztik azokat, akik kívül állnak egy csoporttól. Szomorú, de manapság a "stréberek" csoportja a kisebb, ezért őket rekesztik ki, gúnyolják, vagy netán verik. Ez utóbbi amúgy jócskán alacsony intelligenciára utal. Az is lehet, hogy csak egyszerűen a többieknek akar megfelelni az illető azzal, hogy jól elnáspángol. Csak hogy "keménynek" tűnjön, és ő legyen a "király".
2012. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2. hozzászóló vagyok

Annyit tennék még hozzám, hogy velem ugyan ez megtörtént az általános suliban. Én nem álltam ellen-->Teljes idegroncs vagyok néha!! Még mindig dühös vagyok az illetőre, vagy illetőkre, amiért állandóan terrorban tartottak! Miattuk dadogtam több éven keresztül, mert mindig félve mentem be az iskolába reggel! ÁLLJ ELLEN! NE kövesd el ugyan azt a hibát, amit én! DE SOHA NE LEGYÉL OLYAN, MINT ŐK!

2012. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!