Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Világéletemben úgy szerettem...

Világéletemben úgy szerettem volna egy nagyon jó barátot, akivel megérthettem volna magam, hasonló hozzám, és akivel sülve-főve együtt lehetnék, ha szólnék-a világ végére is eljönne velem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
De sajna még sose volt ilyen:(Akár fiú,akár lány.
2009. aug. 20. 22:07
 2/9 anonim válasza:
Ebben mi a kerdes?
2009. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, még amikor kislány voltam, pont úgy voltunk ahogy írod sülve főve, mindig együtt. De aztán most hogy felnőttünk eléggé ritkán találkozunk pedig 200m-re lakik tőlem. Én is vágyom arra, hogy legyen egy ilyen barátom.
2009. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahh. iet én is szoktam gondolni elalvás előtt, h bárcsak lenne vki akivel mindennap ellehetnék sokat marhulnánk mien jó lennemár :S

17/F

2009. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát tényleg jó volna. De most komolyan, mi volt ebben a kérdés? xD
2009. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a "kérdés" kiírója csak szerette volna kiönteni a lelkét nekünk. De nyugi! Én 18 évesen találtam meg azt az embert, aki bármit megtenne értem, akivel rengeteg időt együttölthetek, és az a vicces, hogy végig itt volt az orrom előtt, ő ugyanis az unokatestvérem. Egy faluban élünk 17 éve, de nem kerestük különösebben egymás társaságát, aztán egyszer csak elkezdtünk barátkozni. Azóta ő a legjobb barátnőm, ismer engem mindenkinél jobban. Szóval ne add fel! Még a te életedben is eljöhet az a barát, akire vágysz. Nyugi! Barátkozz, ismerkedj, aztán majd jön az a személy is, akit te keresel.
2009. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen barátnőm de 200 km-re lakik tőlem. neten ismerkedtünk meg és nagyon jóba lettünk. rengeteg hasonló tulajdonságunk van, szinte mindenről hasonló a véleményünk. szinte testvéreknek tekintjük egymást :)
2009. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is egy ilyen barátot keresek, de még sajna nem találtam meg. 23/L
2009. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék egy ilyen barátot, de talán mostanában rá találok.

15/L

2009. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!