Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor mi a teendő? (Osztály...

Ilyenkor mi a teendő? (Osztálytársam kiakaszt)

Figyelt kérdés

Annyira jól kijövök az osztályommal.Vannak jó barátaim,összetartó közösség vagyunk.De egy ember állandóan elcseszi a hangulatot.Élsportoló(már ha annak nevezzünk hogy magyar bajnokságon 9.lett)Elismerem a munkáját,én gratuláltam neki elsőnek,azt azért hadd tegyem hozzá .így a tanároknak nyalja a s*ggét és ez viszont is így van.A tanárok kivételeznek vele.

Ha egy rossz szót is szólok,véletlenül nekimegyek,vagy bármit teszek.Kiabál.Ordít velem.Nagyon idegsítő.Próbálok visszaszólni egy jó kis beszólással,de ő neki mindig van valami a tarsolyába.Már olyan szinten felb***(sorry de ma is kiverte a balhét).Egyik pillanatban jaaaj tanárnéni ugye nem teszik beírni a négyest? A másikba meg:Takarodjá má meg társai.És az a baj hogy ugyan abba a gimibe menne tovább(tuti felveszik mert protekciós lesz,van egy rakat pénzük)A(volt) LB.je mellém ült törin és rendesen hadakozott ellenem.Sokkal erősebb vagyok nála(járok karatézni).Verjem meg vagy mit csináljak?Ti mit tenétek?



2012. dec. 15. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott, az egész osztály előtt kérdezd meg a tanártól hogy miért kivételezik ezzel az XY- al. A tanár köpni, nyelni nem tud majd, és ráadásul a gyerek se fog tudni mit visszaszólni. Ha mással is bunkózik az osztályból, akkor a többiek kiállnak érted. Ha nem mered ezt megcsinálni akkor várnod kell. Nincs más megoldás...
2012. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van!A föci tanár úgyis nyalja falja engem meg úgyse bír.Az egész osztállyal ilyen roh@dék a csaj tehát lesz támogatóm.Köszi:D
2012. dec. 15. 20:35
 3/4 anonim válasza:
Nagyon ismerős helyzet..Nálunk ugyanez van.
2012. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Basszus, azt hittem egy osztálytársam vagy, mikor a végén kiderült, hogy az illető lány. Nálunk ugyanez van, csak ő fiú.

Élsportoló, van egy rakat pénze, és nyal a tanároknak ezerrel, ha négyest kap, balhézik meg hisztizik, közben egy hülye kis s*ggfej gyerek, aki mossa kezeit, ha valami rosszat tett.

2012. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!