Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehetném ezen túl magam?

Hogy tehetném ezen túl magam?

Figyelt kérdés
Nos 19 éves fiú vagyok. Gyerekkoromban mindig arra vágytam hogy híres legyek. Híres, akit az emberek néznek valamibe. Akiről azt mondják, hogy na ő felmutatott valamit. Hát ez valahogy nem jött nekem össze. Az évek során valamennyire enyhült bennem ez a vágy, de mikor látok egy gyereket, interneten, tv-be, akárhol, aki ezt végbe vitte, akkor sz*r érzés fog el, hogy ő képes volt arra gyerekként amire én a mai napig sem. De igazából azt sem tudom, hogy mit szeretnék. Néha gondolkozok rajta, hogy még is milyen úton lehetne ezt megvalósítani, de ha még eszembe is jut valamit, legtöbbször oda lyukadok ki hogy pénz kell hozzá, amiből nem igazán bővelkedek. Mit csináljak? felejtsem ez az egészet és próbáljam kinőni?
2012. dec. 19. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
soha ne add fel az álmaid!! tegyél valamit. Lépj be egy dráma klubba, vagy ismerkedj új emberekkel, keress hobbit, zenélj vagy tűzz ki magad elé egy óriási célt, ami tudod hogy boldoggá tenne!
2012. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert ez szimplán nagyravágyás, és nődd ki. Olyan célokat tűzz ki, amelyek reálisak.
2012. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán mozgatnak a "reális" célok, mert azokat 1000 másik ember is véghez viszi.
2012. dec. 19. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért vagy nagyravágyó, és emiatt sokat fogsz szenvedni. De szenvedni végülis hasznos.
2012. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szüleiddel milyen a viszonyod?
2012. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal nagyon jó beszélő viszonyba vagyunk, apámmal nem sokat beszélek, de nincs különösebb konfliktusunk. Miért mégis mit számít ez?
2012. dec. 19. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, kialakulhat az ilyen attól is, hogy valójában a szüleidtől vársz elismerést tudat alatt. Egyébként meg kezdj el zenélni szerintem. Mondjuk gitározni meg énekelni, mamár ezer magántanár van, pláne Pesten. Vagy épp zeneiskola. Mit gondolsz?
2012. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!