Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire igenyled a bokokat,...

Mennyire igenyled a bokokat, pozitiv visszajelzeseket?

Figyelt kérdés
+eletkor es nem
2009. aug. 24. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát, csak igénylem, mint bárki más, csak nem nagyon részesülök bennük. :(

19/F

2009. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

már egyeltalán nem

16/L

2009. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
persze jol esnek,de nem hiszek nekik,mert nincs önbizalmam és meg gyözni nagyon nehezen lehet.ha én ugy látom,hogy igen,jol nézek ki,vagy igen,tényleg nem vagyok ronda akkor hiszek másoknak,de ha ugy gondolom,hogy na tök béna vagyok,tök ronda vagyok,akkor nem hatnak meg a bokok.mert nem hiszek nekik.sajnos én ilyen vagyok.esetleg ha már itt tartunk megtudná valaki mondani,mit tegyek,hogy több önbizalmam legyen?elöre is köszi.
2009. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és 25/L
2009. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

9:20

Bokolj masoknak, dicserj es visszaszall rad elegge hamar!

Ragalyos!

Vegyel fel szexi ruhat! Billegj, viselkedj noiesen! Es ne bujj el a tekintetek elol! Csinaltass uj frizurat!

Valtoztass!

Szerezz uj hobbit! jarj el sportolni valamit. Az emberek ugysem azert szeretnek teged, amiert te magadat. En magambol indulok ki. Semmi koze nincs a kinezetnek ahhoz hogy szeretnek-e vagy sem. Mindeneki mas tipusu embert kedvel. Sokszor egy bombazonak feleannyi baratja van mint egy "hetkoznapi" lanynak, mert a fiuk csak almodoznak roluk, de kozeledni nem mernek hozzajuk. Tobbszor hallottam mar ilyenrol. Attol amiert tokeletesnek latszik meg nem 100% hogy boldog es irigylesremelto is.


Hamarosan bizom benne, hogy megtalalod az eleted ertelmet. Meg csak ezutan kezdodik el igazan az elet jo resze. Huszonevesen en is csak tengtem lengtem es furcsak kerdesek, gondolatok tolongtak a fejemben. De igy kozel 30nal mar szepen elrendezodtek. Boldog vagyok a boromben. Es tudom hgy nem kell mindenki kedveljen ehhez.

2009. aug. 24. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
oké köszi,hogy válaszoltál nekem.megprobálok tenni valamit.de nem tudom,mennyire fog menni.az a bajom,hogy a hasam ki van nyulva,mivelhogy két gyerköm is van,és életemben nem voltam vékony és én meg szeretnék az lenni.a mostani barátom,mondja,megne probáljak fogyozni,mert pont jo vagyon,tudom,ha neki igy tetszek,akkor ne is foglalkozzak mással,de attol még nem igazán van önbizalmam.sosem tetszik magamon semmi magamnak.akármien bokokat kapo,vagy nem kapok.de megprobálok azok után menni,amiket irtál.köszi szépen,csak beválik.
2009. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semennyire! Ha nagyritkán kapok akkor nem tudok vele mit kezdeni, mert vagy úgy érzem hogy az illető nem tudja mit beszél vagy arra gondolok hogy igaz de minek kimondani a nyílvánvalót. Sokkal jobban szeretem ha azt méltatja vakaki amit szeretek/gondolok/csinálok.


28/f

2009. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyirre :D 16/L
2009. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon... főleg hogyha kapok egy negatív visszajelzést, hiába a sok sok pozitív.. akkor valami összeomlik bennem, és kell idő hogy elfelejtsem. akkor is ha jelentéktelen apróságnak tűnhet másnak
2009. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én valamennyire igénylem! Itt most nem arra gondolok, hogy állandóan azt kell hallanom, hogy szép vagy, okos vagy, ezt jó csináltad meg hasonlók! Elég bármi ami egy kicsit is pozítív arra a dologra nézve amit csináltam, vagy aki vagyok! De szerintem ez azért van, mert én soha nem voltam elég jó a szüleimnek, annak ellenére, hogyx éltanuló voltam, minden versenyt szinte megnyertem legyen az értelmi, vagy fizikai! ( húú ebból most az jön, hogy stréber voltam! Nem, nem voltam az csak amit látok, hallok, leírok azt egyből megjegyzem!) Szóval néha jól jön egy-egy dicseret valamilyen formában! ja 23/L
2009. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!