Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Szerintetek mennyire...

Fiúk! Szerintetek mennyire gáz ha egy lánynak perverz fantáziája van?

Figyelt kérdés

Mindent félreértek , ez nektek fiuknak inkább visszataszító vagy bejön? xd

16/l



2012. dec. 23. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Hú, az nagyon gáz, de ha én vagyok a perverzió tárgya, akkor király!!!
2012. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem elég gáz, főleg ha olyan prűd amúgy a lány, hogy csak na. Ezalatt értem, hogy semmit, aza SEMMIT nem tenne meg élőben, csak menőzik azzal, hogy juj mi jár az eszében most meg hangoztatja meg ilyenek. Az undorító.
2012. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez gyerekesség,nem fantázia.
2012. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt kell hogy írjam hogy amikre te gondolsz az lehet hogy nem is perverz hogy csak te gondolod annak.Mi pasik jobban perverzek szoktunk lenni de ez csak azért mert a a tár fel van töltve golyókkal és nem sülnek ell akkor az bizony feszít :)

Én idősebb vagyok egy 10 évvel mint te,tapasztalatom szerint mindenkinek van egy kis perverziója,ami egészséges is mert végülis ezek a dolgok azért jönnek elő ha már a normális dolgokat megunod és mindig keresel valami újjat amit ki lehet próbálni.

Ha egy lánynak perverz fantáziája van akkor azzal semmi gáz nincs csak ne sűllyedj olyan mélyre hogy kutyákkal is...

2012. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tizenhat lennél leírnám erről a véleményem! De annyit jó ha tudsz hogy a lányoknak sokkal mocskosabb fantáziáik vannak, ezt nem csak a saját kutatásaim igazolják hanem vastag kötetek is. Viszont aki ezt sokat hangoztatja annak sajnos gondjai vannak a gyakorlatban. Ahogy a férfiak közül is az beszél állandóan a kupakolásról aki nem szokott eleget, vagy már nem is tud.
2012. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!