Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek egy kisebb meg...

Szerintetek egy kisebb meg bír verni egy nagyobb és izmosabbat?

Figyelt kérdés
Van egy csávó aki tőlem jóvalta magasabb szálkásabb magyarul erősebb ,izmosabb én kisebb vagyok és szerintem gyengébb mindig mikor megyünk valamerre akkor belém és provokál de nem tudok mit csinálni látszik rajta hogy már össze akar velem verekedni de én viszon nem minden nap találkozok vele és nem lehet így megmaradni mellette van rá esély hogy én megverem ? valami testedzés vagy valami segitene lelkileg már nagyon lent vagyok és már nem nagyon bírom hogy tudnám magam megvédeni vagy mi a megoldás erre neki sok ismeröse van és nem azok 12 éves nyápicok nekem viszont szinte senki kérlek minél hamarabb valami választ 17/F

2012. dec. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit megtehetsz magadért az az hogy edzez,felkészülsz és bízzál magadban.

Ha rátudsz készülni azokra hogy ha megut és te félrehajtod a fejed azt előnyőddé is kovácsolhatod.

De csinálhatod azt is hogy meglepiből Te támadsz rá de akkor erősen oda kell csapni hogy utána legyen esélyed.

Amúgy a méret sosem lényeg.

Én is nagydarab vagyok,fiatalabb koromban öltözőben boxolotunk brahiból és kis cingár apróság úgy megborított és olyan teknikás volt hogy ki lettem pi csázva.

Vagy felnött modon is elintézheted és félrehívod beszélgetni.

Vagy megadod magad neki és behódolsz.

Én elöbb félrehívnám és megpróbálbnám vele megbeszélni aztán ha nem megy akkor helyben elintézném.

Ui ha veszel paprika sprayt az is jó valamire de ha többen vanna egy ellen annak sosincs jó kimenetele,nekem is 4 ember kell hogy leszedjenek az 5dikről :)

Na ami a lényeg hogy ne lássák rajtad hogy félsz tőlük,próbálj meg pókerarcot felvenni és gyakorloj egy picit otthon,mondjuk 2 sulyzóval gyakololj ütéseket,meg egy ismerősőddel próbálj meg olyat gyakorolni olyat hogy ő megü pl a jobb kezével és azt a bal kezeddel kitéríted és ilyenkor egy jobbbost be is vihetsz.Sok sikert hozzá!

2012. dec. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnál diplomatikusabb megoldást találni, de ha ez ki van csukva, akkor próbálj technikásabb, gyorsabb lenni, üss meglepetésszerűen. De ha egyértelmű hogy lenyomna , inkább szállj ki, ne nyírasd ki magad!
2012. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az a fickó emberileg nem ér valami sokat ha egy nála kisebbel kezd ki.Bika kívül,meztelencsiga belül.

Mondd ezt a szemébe,milyen gyáva dolog tőle hogy pont veled akar verekedni,azzal akiről úgy gondolja biztosan nem mer visszaütni,akkor villogjon ha egy nála 3-szor nagyobbat ver el!Az a jobb ha a barátai előtt mondod.Mert akkor mélyebbre megy az üzenet ha tudja a barátai is hallották.És próbálj meg lazán beszélni,zsebre tett kézzel,egyenes gerinccel,nagyon hatásos lesz.Égesd le magyarul,úgy hogy neki is leessen milyen gáz amit csinál.A biztonság kedvéért a zsebedben legyen egy bicska...

2012. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az,hogy valaki hegyomlás méretű az semmi előnyt nem ad neki,inkább hátrány.


Én soha nem féltem a nálam nagyobb emberektől!Néha jól elkalapáltak,de kiálltam magamért! Ha ennyire kicsi az önbizalmad,akkor menj el valami küzdősportra,az növeli az önbizalmad és ad némi előnyt.

2013. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!