Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig csak rossz döntéseket...

Mindig csak rossz döntéseket hozok mostanában, voltatok már így?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok, rosszul sül el, kis dolgokban is, pl valamit helyesnek tartok, és megteszem, mire utólag kiderül, hogy nem is volt helyes a döntésem. Pedig igyekszem megfontolt lenni, és nem megbántani másokat stb és végül ez lesz, valami hülyén jön ki akaratom ellenére.
2012. dec. 28. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem magamon, hogy sokszor elveszek az a pró részletekben, úl sokat gondolkodok.
2012. dec. 28. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Erről szól az életem...
2012. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ó voltam már így. Mióta "világ a világ" most ott tartok, hogy már a legapróbb dolgokban is képtelen vagyok dönteni
2012. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen velem is.

Lehet, hogy túlbonyolítod a dolgokat. Az élet nem mindig úgy logikázik, mint mi.

Néha egészként kell rálátni a dologra és nem baj, ha hallgatunk a megérzéseinkre is.

2012. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés mikor nem voltam így.
2012. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szüleid elfogadtak téged olyannak, amilyen vagy? Így szerettek, feltétel nélkül?
2012. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!