Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha mondok valami...

Miért van az ha mondok valami "tudományosat", egyes emberek lebecsülnek érte / köztük néhány barátom is /?

Figyelt kérdés

Ha bárhol az iskolában mondok valami olyat amit a többiek eddig nem tudtak / pl.: h negyven éve járt utoljára ember a holdon / ők meg elkezdik hogy ne okoskodj már, meg h jóvanmá' kit érdekel. Miért van ez ? Irigyek rám vagy csak okoskodónak tartanak ?

12/l



2012. dec. 30. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő. De szerintem ha nem mondasz nekik ilyen dolgokat akkoris lesz alkalmad válaszolni nekik, fel fognak majd tenni olyan kérdést neked amiről tudják hogy te biztos tudod. Ne erőltesd rájuk, úgyis téged kérdeznek ha valamit meg akarnak tudni.
2012. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:
Látni kell a szövegkörnyezetet is. Ha csak úgy a levegőbe mondasz ilyeneket, akkor az tényleg fura, ha nem a holdra szállás volt amúgy a téma, és ha nem kérdezte senki, hogy hány éve járt ember a holdon utoljára. Persze fel is lehet hozni témaként, de csak úgy üresben tényleg furán hat. Ha mondjuk egy jó barátoddal osztod meg, hogy nemrég olvastál erről, és az jutott eszedbe, hogy…, akkor megint helyén van a dolog. Persze nem árt tudni, hogy ki milyen témára nyitott, kivel miről lehet beszélgetni.
2012. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg a helyzettől függ. Meg az is számít, hogy mondod. Ha nem azon van a hangsúly, hogy nézzétek, milyen szuperokos vagyok, akkor nem gáz.
2012. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem csak úgy a levegőbe mondom, hanem teljesen kötődik a témához.
2013. jan. 4. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!