Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan tovább?!

Szerintetek hogyan tovább?!

Figyelt kérdés

Hello

Ez hosszú lesz! Azt kell rólam tudni, hogy az a tipikus otthon ülős, ritkán bulizós, közösségben nehezen oldódó ember vagyok. 2012 februárjában elkezdtem levelezni egy lánnyal, barátságnak indult, aztán szerelem lett belőle. Ez a levelezés "titokban" ment, pár ember tud csak róla, és ők is csak részleteket. Egy netes távkapcsolat lett belőle. Előtte is voltam már szerelmes, de ennyire még nem! Mindig csak a gép előtt ültem, teljesen elhanyagoltam a barátaimat. Aztán nyáron minden megváltozott. Másfél héten belül diagnosztizáltak mellrákot a keresztanyámnál, halt meg a nagymamám, és hagyott el ez a lány egy másik fiúért. Ez volt az a pillanat, amikor teljesen magamra maradtam! Nehéz időszak volt! Most 6 hónappal később már túl tettem maga ezen a lányon, de a baráti köröm még mindig darabokban! Hogyan tudnám visszaszerezni a barátaimat?! Ők csak a nagymamám haláláról tudnak, és nem is szeretném nekik kiteregetni a történteket!



2013. jan. 1. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon fontos, hogy nem szabad magadba zárkóznod és elnyomni az érzelmeid. Most egyébként én is ugyanebben a cipőben járok...

...elfordultak a barátaim, magányos vagyok és a barátom is elhagyott...egy ideig bírtam, hogy erős vagyok és talpon maradok ha törik ha szakad, de néha muszáj egy kicsit depizni és elgyengülni hogy fel tudj töltődni.

Nem tudom, hogy suliba jársz-e még vagy dolgozol, de az önkormányzatoknál vagy az iskolapszichológusnál érdeklődj óra után. A pszichológusnak mindent elmondhatsz, nem adja tovább senkinek és elmondja az őszinte véleményét is.

Ha van legalább 1 barátok akinek kiöntheted a lelked, az is megfelel, de a lényeg hogy ne nyomd el magadban, mert akkor egyszerűen megőrűl az ember. Keress egy hobbit! :) az segít!


Másrészt a barátságot visszaszerezni vagy rendbe tenni csak akkor lehetséges, ha a másik fél is akarja. pl. ha olyan a haveri társaság, hogy mindenki mindenen megsértődik, akkor keress új barátokat, de ha elnézik egymás hülyeségeit és hibáit is, akkor minden oké. Csak egyszerűen hívd fel őket és hívd el őket hozzád, vagy pókerezni vagy kocsmázni. Mindegy, csak velük legyél.

2013. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah és fel a fejjel! :) Minden rendbe jön! Remélem tudtam segíteni. És BUÉK! :)(:


19/L

2013. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Még tanuló vagyok. 20/f

Neked is búék, szebbet, jobbat!

2013. jan. 1. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
ha engem elhagynának a barátaim, mint ahogy tették, már csak büszkeségből sem engedném vissza őket. mert természetesen mindig csak akkor kellek, ha kell valami. szóval az én javaslatom: keress új embereket.
2013. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ludas vagyok a dologban, mert a levelezés miatt hanyagoltam őket, és nem is tudnak róla!
2013. jan. 1. 17:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam a dolgokon, és ennek talán így kellett történnie! Ha az elmúlt időszakot átvészeltem, a többi is menni fog! Idővel csak lesz valahogy! Köszönöm a tanácsokat!

:)

2013. jan. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!