Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félénk, csendes, gátlásos...

Félénk, csendes, gátlásos lány vagyok. Nem bírom ezt így tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Félénk, csendes lány vagyok. Nehezen bízom meg az emberekben annyira, hogy teljesen megnyíljak nekik, vagy hogy azt az oldalamat mutassam, amilyen igazán vagyok. Ez nagyrészt azért is van, mert rengeteget csalódtam az emberekben. Csúnyának érzem magam és nem hiszem el, ha azt mondják rám, hogy szép vagyok... olyan környezetben nőttem fel, ahol azt éreztették velem, hogy nem érek semmit, nem tekintettek lánynak...önbizalomhiányban szenvedek és bárhogy próbálom elhinni, hogy szép vagyok még ha egy kis időre el is hiszem, utána megint önutálatba fordulok. Ha fiúval beszélgetek, akkor annyira zavarban vagyok, hogy alig tudom összerakni a mondanivalóm, hebegek-habogok, és gyakran nem jut eszembe semmi frappáns, amivel visszaválaszolhatnék... üresfejűnek érzem magam ilyenkor, de bosszant, hogy máskor, mással pedig még a csillagokat is lebeszélem az égről és akármiről el tudok beszélgetni. Nagyobb közösségben nem tudok felszabadulni, nem tudom elengedni magam, feszélyezett vagyok, viszont ha csak egy-két személlyel vagyok, akkor magamra sem ismerek annyira nyitott vagyok. Bosszant, hogy ilyen vagyok, meg akarok változni, már nagyon rég óta, de nem megy! Már azon is gondolkodtam, hogy vajon a hipnózis segitene ilyesmiben? Tudom hülyeség, de engem nagyon zavar, hogy üresfejűnek néznek, közben én is el tudok beszélgetni, csak... nem mindenkivel és ez zavar... nagyon... Mit tegyek?

16/L



2012. dec. 27. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
O.o nem hittem h van még rajtam kívül ilyen lány...ugyanilyen problémáim vannak nekem is és rohadtul zavar. de nem tudok ellene én se tenni semmit :( szerintem ezt idővel kinőjük legalábbis remélem.
2012. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, leszámítva a "félénk, csendes" részt. Ha úgy érzed, írj privátban, és átbeszélhetjük ezt a dolgot. ^^

16/L

2012. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok,csak nem lány,és nem 16 éves.
2012. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel nincsen probléma,amivel probléma van az ahogy Te látod a dolgokat.Tudod kár azon paráznod hogy mindenkivel őszinte legyél ,nyílt stb stb, ezekre ott vannak a barátok akik elött megnyílsz!!!

Ha valakivel nem megy a dumálás az nem csak a Te hibád,az ugyanúgy a beszéd partnered is tehet róla,mert ha nincs közös téma és csak Te erölteted meg magad akkor nincs is értelme barátkoznod az illetővel.

Ha egy fiú miatt hebegsz habogsz akkor mielött elkezdenél hebegni habogni nyomj egy puszit az arcára vagy csókold meg,szállj szembe a gátlásaiddal vagy igyál egy felest...

Szerintem nincs miért aggódnod és soha ne akarj megváltozni egy közösség kedvéért!

Minden jót!

Szia!

2012. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

üdv a klubban:(((

szerintem próbáld meg elfogadni magad. ezen úgysem lehet változhatni,állítólag. vagyis biztosan lehet,de nagyon nehéz.:((

2013. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De szeretem én az ilyen lányokat mint te. Olyan aranyosak tudtok lenni amikor zavarba jöttök. :D
2013. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csajok, gyertek össze, legyetek jó barátok, szervezzetek közös programokat (kirándulás, stb.). Egymást támogatva jól fogjátok érezni magatokat! Menjetek túrázni, ott a fiúk is hozzátok csapódnak majd séta közben és hidd el, hogy nem lesz semmi gáz. Ha meg a túrákon nem lesznek fiúk, a barátnők még akkor is ott lesznek, hogy jól érezzétek magatokat.


A fiúk megérzik, ha egy lány görcsöl. Lazulj el, értéktelen lány nincs. ;) Idővel megtalálod a párod és boldogok lesztek. Vannak férfiak, akik a vékony, vannak, akik a dundibb, vannak akik a magas, vannak, akik a kisnövésű lányokat szeretik. Vannak, akik irányító nőt szeretnének, vannak, akik inkább a kicsi csendeskét :D


Nézz körül a világban, adj esélyt minél több fiúnak, hogy beszélgessen, megismerhessen Téged. Ha nem a kapcsolatra akarsz azonnal rászállni, hidd el, sok barátot fogsz szerezni. Közel 40 éves tinigyerekes apukaként tanácsolom ezt.

2013. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!