Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig növök még? Most 167 cm...

Meddig növök még? Most 167 cm magas vagyok és 15 éves lány. Már nem igazán szeretnék magasabb lenni. Szerintetek még fogok nőni? És pubertáskor kb. meddig tart?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

13 éves lány vagyok, 172 cm.

Bár így sem én vagyok a legmagasabb az osztályban, és a többiek is kb. ilyen magasak :)

Nem hiszem, h fogsz még nőni. A pubertástkor kb. 18 éves korig tart, de ez kezd egyre jobban kitolódni.

2013. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál :)
2013. jan. 3. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A pubertáskor kb 18 éves korig tart, de akár még 20 éves korodig is nőhetsz. 15 évesen 166 cm voltam, 18 évesen 168 cm, 20 évesen 174 cm. Biztosan fogsz még nőni, de azt nem lehet megjósolni, hogy mennyit. Függ attól is, hogy milyen magasak a szüleid, nagyszüleid és attól is, hogy inkább korábban, vagy később érő típus vagy-e(én inkább későn érő voltam). 25/L
2013. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 vagyok, szintén 167 cm magas. Bár a különbség köztünk az, hogy én 1,5 éve hogy nem növök semmit. :D Valószüleg azért, mert kiskoromban hamar megnyúltam, így már nincs nagyon nőni valóm. (Persze azért valószínűleg fogok még nőni valamennyit.)Szóval ez egyénfüggő, hogy mikor, mennyit és meddig nősz.
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hamar kezdtem el nőni. Már 12-13 évesen is 162cm voltam. Azóta mindössze 2cm nőttem, és már nem valószínű, hogy nőni fogok, mivel már elmúltam 20 éves is.
2013. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!