Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 175 cm magas,15 éves lány...

175 cm magas,15 éves lány vagyok. és vékony alkatú. Szerintetek ez előnyös vagy nem? Igazából utálom ahogyan kinézek. és mindenhol alacsony fiúkat látok. Van fiú akinek ez bejön? :O

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mondhatnám valami előnyösnek, mondjuk nem gáz. csak szerintem az alacsonyabb lányok cukibbak, de csak az alapján ítéltem meg amilyen magas lányokat én ismerek...plusz hogy én se vagyok valami magas. magas fiúknak magas lányok jönnek be gondolom, én meg nem vagyok az:) körülbelül 160cm vagyok, 15/f
2012. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én is így érzem... hogy nemvagyok elég aranyos emiatt... de remélem valaki így is szeret :)
2012. nov. 28. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

van olyan akinek bejön :)

én 163 cm vagyok, és nem vagyok megelégedve, mindenkire 'fel kell hogy nézzek' :D

16/l

2012. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hidd el ...sokkal jobb kicsinek lenni .... :D :P ja amúgy fogszabis is vagyok... ugyhogy nagyon csunya :(
2012. nov. 28. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
második vagyok: a fogszabályzó az szerintem kifejezetten pozitívum :P amíg van addig különleges és szekszi tud lenni, ha már levették akkor meg egyszerűen csak szépek lesznek a fogaid ;) igaz nem ismerlek, de szerintem ne szégyelld :)
2012. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aranyos vagy :)
2012. nov. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!