Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltoztam. Nem illek az...

Megváltoztam. Nem illek az osztályom a mit tegyek? /lent/

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, hetedikes. Valahogy nem illek az osztályomba. Többi lány lányos, csinos. Én fiús, extrém. Valahogy mikor bemegyek mintha nem találnám azt a barátot akiben mindig megbízhatok.

És az osztálytársnőim 1D, Justin Bieber és BTR rajongók míg én Hősök, Mr.Missh és T.Millst szeretem.

Beszéljem meg velük vagy mi?

Köszönöm előre!



2013. jan. 2. 23:38
 1/6 anonim válasza:

Ez a mai világ...Miről tudnál beszélni?

Arról hogy nem illesz közéjük?

2013. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én azt érzem hogy te emiatt kevésnek tartod magad. figyelj én rockot hallgatok és sokkal magasabb értelmi szinten vagyok az osztálytársaimnál. ez engem nem izgat, hogy a barátkozás nehezen megy a zárkózottságom miatt... :)
2013. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

El fog múlni.

Keress más barátot, nemcsak az osztályodból áll a világ.

2013. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az évfolyamtársaim vagy ribancok... Vagy olyanok akik nem szólalnak meg...

Nem arról van szó, hogy nem szeretem őket hanem, hogy nem találom a közös témát.

2013. jan. 3. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs hozzád illő osztálytárs akkor keress egy másik iskolát, ahol senki nem ismer téged!

Nekem is ez jött be már én nem kerestem, hanem el Kellett mennem másik iskolába! Egy gimnáziumból egy falusi iskolába, és nilám sokkal jobb az osztály!

Vagy ha nem akarsz elmenni, akkor barátkozz a fiúkkal!

De szerintem légy te is rocker mivel "A rock örök, és halhatatlan!" :D

2013. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezt miért kellene velük megbeszélni? Mindenkinek más ízlése van, én például teljesen más vagyok, mint a többi osztálytársam, mégis megtalálom velük a közös hangot. Egyszerűen nem kell a tinisztárokról beszélgetni, inkább hülyüljetek és próbálj beolvadni. Nem feltétlenül kell neked 1D-t és Jutsin Biebert hallgatni ahhoz, hogy megtaláljátok a közös témát:)

13/L

2013. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!