Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek akkor ha egy...

Mit tennétek akkor ha egy hétig bármit megtehetnétek? Nem számítana, sem a pénz, sem a kapcsolatok, tehát lehetőségetek lenne bármit megtenni anélkül, hogy akadályoznának.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok vajon ki meddig tudja elereszteni a fantáziáját. Lehet felfogni viccesen is a kérdést, de ha lehet komoly dolgokat is írjatok. kor/nem ha nem gond jöjjön a válasz után.

2013. jan. 3. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Egy napra átváltoznék fiúvá és lefeküdnék egy nővel:D

22/L

2013. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Úgy érted semmi következménye vagy sérelem nem lenne belőle? Hát kipróbálnám az amerikai kormány titkos cuccait:) álmaim nőjével lefeküdnék , leugranék egy felhőkarcolóról ott hagynám a sulit kivennék egy kicsit a bank aranykészletéből ingyen vásárolnék a boltokba:)
2013. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Nem számítana, sem a pénz, sem a kapcsolatok"

Ha a kapcsolat alatt az emberek érzéseit értem akkor...

Nagy eséllyel ebben az esetben az eutanáziát választanám!

2013. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

egy nővel így is lefeküdhetsz :D

egyébként jó irányba indultatok el, jöhetnek a vadabb és az egyszerűbben megvalósítható dolgok is

2013. jan. 3. 00:34
 5/15 A kérdező kommentje:

nem, kapcsolatok alatt a befolyásosságot, szebben a kapcsolati tőkét értettem

viszont érdekes (és egyben ha jól értem szomorú is) amit írsz kedves 3.

2013. jan. 3. 00:36
 6/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok...ááááh, így nem :DDD
2013. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Először is, megbocsátanék mindenkinek.

Aztán lefeküdnék az első válaszolóval, minden nap, és persze szexelnénk, nem aludnánk (de azt is, mert az is jó).

Aztán gondolván a jövőre, kombinációs lottószelvényeket töltenénk ki, váltogatva a kaparós sorsjegyekkel ipari mértékben.

Legvégül... azt a bizonyos tudjátokkit, aki a mindenható istennek képzeli magát ebben az országban, azt ároktakarításra kötelezném, hogy megtanulja milyen is az, ha az ember dolgozik, és nem csak csal, lop, hazudik.

2013. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszi utolsó:D:D:D:D
2013. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy te nem változnál át.

Aztán ha letelt az egy hét, a sok sok pénznyereményből bejárnánk a világot. (és persze ugyanúgy szexelnénk továbbra is)

2013. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
áááh, csak fiúként lenne nagy a szám:D
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!